Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 22 napján lehet...

A ciklus 22 napján lehet tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Lombikos "voltam". Okt. 0.4-én volt petesejt leszivásom. Nem lett beültetés mert a férjem nem tudta leadni a kiskatonákat, (lehet emlékeztek is rám.) A kérdésem az lenne, hogy most járok a a22-ik napon, de a napokban az a bizonyos tojásfehérje fojásom van. Nagyon feszit is a pete fészkem. Szerintetek még az előző havi stimulálásnak van valami hatása. Mármint kitolódik a ciklusom, ilyen későn sosem tapasztaltam még ilyet. Most azt sem tudom akkor, mikor kell megjönni. Megmértem a hőmet , nem szoktam hőmérőzni, csak ugy kiváncsiságbol, mert nagyon melegem van. 37 lett pedig nem vagyok beteg. Szerintetek?
2010. nov. 6. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem a ciklus 6.napjan volt peteeresem. Orvos irta, hogy a ciklus 6.napjan is lehet peteeres vagy akar hosszabb ciklus eseteben a ciklus 30.napjan is, ebbe a 22.nap siman belefer. Spontan peteeres is barmikor lehet. Termeszet anya nem irott szabalyok alapjan "dolgozik", ergo kiszamithatatlan. :)
2010. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Én nagyon bízom a természet "Anyában" . Hátha most történik is valami!
2010. nov. 6. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!