Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszeres a vérzésem...

Ha rendszeres a vérzésem (26-28 napos) akkor valószínűleg minden ok hogy jöjjön a baba? Ellenpéldákat is szeretnék olvasni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem szintén 26-28 napos ciklusaim vannak. Mensi 3 napos enyhe fájdalommal az első napon. Szóval itt gondoltam nem lehet probléma. Igazából nem is lett mint kiderült az orvosi vizsgálatoknál. Viszont párom spermaeredménye amit már meg kellett ismételni, elég rossz lett. Aztán volt összeférhetetlenségi vizsgálatunk amikoris a kenetemben nem találtak egy élő hímivarsejtet sem. De mivel párom eredménye sem volt valami fényes ezért most még azzal nem vagyunk tisztában hogy spermagyilkos vagyok e vagy sem. Mi lombikra készülünk.

2010. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is így volt a vérzésem, de még sem jött a baba!

Aztán kiderült, hogy el vannak záródva a petevezetékeim így "csak" a lombik jöhetett szóba!Azóta van egy hat hónapos kisfiam!

2010. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Volt esetleg valamiféle gyulladásod ami által a petevezetőid összenőttek? Mert valami előzménye csak volt. Nekem régóta visszatérő hüvelygombám,-gyulladásom volt aztán egyre durvábban havi jelleggel jött elő,eléggé padlón voltam tőle,de ezt tudja az aki ezen szintén keresztülment. Végül alternatív módszerrel megszabadultam tőle. De igazából nekem sosem ment feljebb a gyulladás. Petevezetőim teljesen épek voltak.
2010. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan felfáztam ha megfújt a szél az is elég volt!Akkor még iskolás voltam aztán kaptam szuri kúrát és azóta minden rendben!Amikor akartuk a babát már nem tudtak a petevezetékeken segíteni!
2010. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és a második voltam!
2010. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A férjemnek nagyon jó eredménye lett. 30millió, 80%ban jól mozgó spermák, HSG-n kiderült, hogy az egyik petevezetőm el van záródva. 2 éve nem esek teherbe!!
2010. nov. 8. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a mensiddel nincs gond, attól még lehet ezerféle más probléma, ami miatt nem jön a baba, kívánom, hogy ne így legyen!
2010. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!