Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy napok óta...

Mitől lehet, hogy napok óta fehér, tojás fehérje típusú folyásom van?

Figyelt kérdés
Nem tapasztaltam még ilyet.Kedd körül kéne(nem)meg jönnie.Ez lehet gombásodás jele vagy valami más?Terheségnél mennyire jellemző a fehér folyás?
2008. jan. 10. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Terhességnél jellemző az áttetsző vizes állagú folyás,de az ún."túrós" folyás inkább gombás fertőzésre(ha nem viszket akkor is!!!),de legfőkébb felfázásra jellemző.Ami ilyen időben nem lenne csoda.Igyál sima kamillateát,legalább naponta fél literrel,de mivel babát szeretnél,egyenlőre az ülőfürdőt nem javasolnám,mert abban jó sokáig benne kell ülni,jó meleg vízbe,és az elindíthat egy spontán vetélést(ha terhes vagy).Próbálkozz a kamillateával,ha nem ok,2-3 nap múlva irány a dokihoz.De azért sok sikert!
2008. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem terhességre utal:-)

A terhesség egésze alatt jellemző a fehér folyás, kinél hogy, kicsit, nagyon, vagy egyáltalán ...

Ne félj, csinálj tesztet, és ha nem jön meg, menj dokihoz.

2008. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!én is kiváncsi lennék,nekem hol fehéres.hol átlátszó.remélem baba.
2008. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!