Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellnövelő kapszula akadályozz...

Mellnövelő kapszula akadályozza a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha ilyet beszedsz gratulàlok!
2010. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak vicc.
2010. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért lenne vicc?? komolyan kérdeztem.
2010. nov. 8. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen baromsagot szedni teherbeeses elott nagy butasag!! Terhesen amugy is no az ember melle valamennyit, meg utana szoptatas soran egy ideig. Raersz majd akkor szedni ilyesmit mikor mar nem tervezel tobb gyereket.


Amugy meg mi nem vagyunk orvosok. Miert nem kerdezel orvost meg errol meg gyogyszertarost??????

2010. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha működő dolog lenne a kapszula, nem lenne a földön aki bevállalná a szilikon beültetést.


De javaslom alaposan nézd meg az összetevőit, és kérdezz meg egy orvost. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy teli van mindenféle "szeméttel" , ugyan is ha gyógyhatású készítménynek van besorolva, nem vizsgáltatják be.

2010. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Na miután kiosztottak rendesen, én csak a véleményemet osztanám meg veled, mindenféle rosszindulat nélkül. Az lehet, hogy a teherbeesést nem befolyásolja, de ki tudja. Azt hazudnak a gyártók úgyis, amit akarnak. Ha én a helyedben lennék abbahagynám, ha babát terveznék. Mert ki tudja mikor ürül ki a szervezetedből és ha közben összejön a baba...lelkiismeret furdalásod lenne egy életen át. A másik meg, hogy ha használ is, írták az előttem lévők, úgyis megnő a cicid ha terhes leszel, nem is kicsit, szoptatásnál még jobban (nekem sincs nagy, mondtam is annó apának, mikor szoptattam, hogy ezt nézd meg, mert ilyet többet nem látsz). Szopi után meg már ugye ritkán marad olyan, mint volt és általában negatív irányba változik. Vagyis lehet, hogy felesleges pénzkidobás is. Nem?
2010. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Nos, a mellnövelő kapszula természetes alapanyagokat tartalmaz. Görögszénát, édesköményt, barnamoszatot és valamilyen jamgyökeret. Azt kellene megnézned, hogy ezek közül valamelyik akadályozza-e a peteérést és a baba fejlődését. Én nem értek a gyógynövényekhez, ezért ebben tanácsot adni nem tudok. Egyébként azt nem értem, hogy miért baj az, ha egy nő szeretné magát nőnek érezni, és ezért természetes úton próbál tenni valamit?! Nekem sincsenek nagy melleim, és a terhesség alatt valóban megnőtt, de visszament ugyanakkorára, mint előtte. Engem is zavar, hogy nincsenek olyan melleim, amilyeneket szeretnék, viszont szilikont soha nem rakatnék be. Amikor gondolkoztam a kapszulán, azért nem vettem meg, mert drága volt még akkor, most pedig ismét babát várok, és nem ezzel foglalkoztam. Miből gondoljátok, hogy a szintetikus anyagokból összetákolt terhes vitaminok sokkal biztonságosabbak, mint a gyógynövényekből készült mellnövelő kapszula? Azért, mert az egyikre terhes vitamin van ráírva, a másik pedig egy "luxus" mellnövelő?! Inkább válaszoljunk neki a kérdésre, és ne arról szóljanak a válaszok, hogy mennyire dzsörzé, ha valaki ilyen kapszulát használ!


Egyébként hatásos? Úgy tudom, hogy az édeskömény és a görögszéna az, ami a legjobban inspirálja a hormonokat, hogy nőjön a mell.

2010. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azert, mert valami gyogynovenybol keszult, meg nem biztos, hogy lehet szedni terhesen illetve teherbeeses elott!!!! Peldaul vizhajtas celjara hasznalt gyogynovenyeket is szigoruan tilos terhesen szedni, mert elhajthatjak a magzatvizet. Hiaba gyogynovenybol keszulnek, attol meg lehetnek karosak, vagy akar a ciklust felborithatjak stb. Orvost ES gyogyszertarost kell megkerdezni , nem laikusokat. En soha nem szednek semmit orvos vagy gyogyszertaros velemenye, engedelye nelkul mert az egeszsegem tobbet er, mint hogy egy vadidegen internetes tanacsara hallgatva bajom legyen. Mert hogy lehet. Nem feltetlenul, nem gyakran, de lehet.
2010. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12:02-es vagyok. Persze, hogy nem lehet minden gyógynövényt használni terhesség előtt és alatt. Ezért is írtam azt, hogy nem vagyok kompetens a témában, ezért utána kell jobban nézni, hogy a kapszula összetevőinek van-e valamilyen hatása. Viszont pusztán a mellnövelő kapszula szedése miatt értékítéletet mondani nagy felelőtlenség. Akkor lehetne a kritizálást megengednünk magunknak, ha a kérdező felelőtlen, nem néz utána, és abból származó baj éri. Viszont az sem a mi felelősségünk! Minket azért kérdezett a kérdező, mert arra számított, hogy volt már valaki hasonló helyzetben, és megosztja a tapasztalatát, semmiképen sem azért, hogy dorgálást kapjon!
2010. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jamgyökér ami benne van az egyik legjobb termékenység fokozó!!A többit nem tudom, de szerintem ez nem csak a mellet növeszti hanem a segget is..hat a hormonokra ezáltal szépen kikerekedik a nő. Nővérem is szedett valami ilyen dolgot de csak hízott tőle és hatalmas étvágya lett, persze nőtt a melle meg mindene vele együtt. Igen, terhesség alatt nő a mell, szoptatás után viszont az enyém olyan lett mint két leeresztett lufi, utána hitelre megcsináltattam, nem bántam meg, zselés és szép, visszaadta az életkedvemet.
2010. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!