Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lh tesztem majdnem egyforma...

Az lh tesztem majdnem egyforma erősségű. Ma vagyok a 9. napon, szurkál mind két petefészkem, főleg a jobb. De szinte nincs nyákom. Közel lenne a pé?

Figyelt kérdés
CSak a fura hogy nekem inkább a 18. napon szokott lenni. Az előző hónapban clostit szedtem és akkor is kb a 18. nap volt. Lehet hogy most előbb lesz?
2009. jan. 9. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Oh, elírtam, ez a 10.napom.
2009. jan. 9. 16:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet előbb, persze! Főleg, hogy a closti a köv. hónapban is dolgozik, és előre hozhatja, hozhatta!

Akciózzatok! Aztán sok sikert február első felére! :)

2009. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, holnap is csinálok mégegyet és megpróbálunk minél többet együtt lenni. Remélem igazad lesz és tényleg előrébb hozza.
2009. jan. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!