Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől (miért) lehet ez?...

Mitől (miért) lehet ez? Beágyazódás lehetett vagy csak a kicsit alacsonyabb progi szint miatt?

Figyelt kérdés
Röviden: Jövő szerdára nem várom, vagyis még 4 nap. A ciklusom 20., 21., és 22. napján volt pecsételő barnás-véres folyásom.Ez tegnapra teljesen elmúlt, mostmár csak fehér és krémszerű.A hőm nem valami biztató: 36,6 . Iszom a palástfű teát,mert a progeszteron szintem egy kicsit alacsony (11,90ng/ml).Ja, meg légyszi írjátok meg azt is,hogy nektek a 22. napon mért progesztoron szint mennyi lett. Amúgy más tünetem (mellfájdalom meg hasonlók)nincsenek még, csak néha görcsölget az ölem. Köszönöm.
2009. jan. 10. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki írna? Senki???
2009. jan. 10. 14:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehetett beágyazodás. Nekem 26 naposak a ciklusaim és a 20-21. napon volt barna folyásom. Aztán a 29. napon pozitivat teszteltem. Sajnos a babát elvesztettük. Kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem. Nekem a 22. napom mért értékem 2,5 volt. Én úgy tudom, hogy a 10 feletti érték az jó.

Palástfű teát iszom, barátcserje kapszulát szedek és jövöhét szerdára nem várom a mensit. Az elmúlt hónapokban clostylt szedtem, akkor nem sikerült teherbeesnem. Most viszont már a peteérés utáni 2. naptól nagyon fájnak a melleim. Drukkolok!!! Majd írd meg, hogy sikerült-e.

2009. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na végre egy válasz! Köszi,hogy írtál.Nekem semmilyen terhességre utaló tünetem nincs, a néhai görcsölgetésen kivül (de,mint tudjuk ez menzi előtt is gyakran előfordul).Azért írtam, hogy egy kicsit alacsony a progi szintem, mert olvastam már olyat,hogy valakinek 30-40 között volt az érték.Majd még írok.Üdv :-)
2009. jan. 10. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el, ha nincsenek tüneteid még. Elméletileg a beágyazódás végéig nem is kellene, hogy legyen. A beágyazódás után jelentkeznek csak az igazi tünetek, de az sem mindenkinek. Nekem az első gyereknél semmi tünetem nem volt, de még azután sem, hogy megtudtam.

Amúgy a barna folyás bíztató jel.

Nekem kedden kellene megjönnie, és nincs semmi tünetem, a hőm sem sokkal magasabb.

Amúgy az e-vitamin is növeli a progreszteron szintet.

Reméljük a legjobbakat!!!

Szurkolok, hogy baba legyen. Írd majd meg, hogy mi lett veled. Kicsit hasonlít a helyzetünk:)

2009. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképpen írni fogok. Sok sikert neked is, drukkolok! üdv
2009. jan. 10. 16:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Ígéretemhez híven írok: Sajnos ma reggel a voltam wc-n és a papíron kis rózsaszínes folyást vettem észre,úgyhogy fix,hogy megjön. :-(
2009. jan. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!