Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben, hogyan lehet...

Ilyen esetben, hogyan lehet észrevenni, ha valaki terhes?Tehát HA valaki terhes lesz,de még pl első 3 hónapban menstruál,hogyan veszi észre,hogy mégis terhes?

Figyelt kérdés
Nem érint a dolog,csak olvasva a válaszookat,felmerült bennem.Tehát HA valaki terhes lesz,de még pl első 3 hónapban menstruál,hogyan veszi észre,hogy mégis terhes?Ha mondjuk alapvetően keveset szokott,tehát nem tűnik fel neki,h kevesebb a mennyiség.Azt is olvastam,hogy 10. hét után csökken a hcg.Ez igaz?Akkor,ha 3 hónap után,tegyük fel 14 hetesen gyanút fog a nő,tesztel,de a kevés hcg miatt nem mutatja ki,akkor majd csak a tolófájásoknál jön rá vagy mi?Köszi a válaszokat.
2009. jan. 10. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tolofajasoknal veszi eszre, hiszen a baba elkezd mozogni kb. a 16 heten. Elotte pedig ha a mama a hasara fekszik, mar erzi, hogy valami van belul, ami eddig nem volt. Es altalaban azert valamilyen jele van a terhessegnek pl. szedules, hanyas, sok gyomorsav (barmit eszik jon fel neki)hanyinger, almossag, tobbszori vizelet...stb. Es meg millio jel. Olyan, hogy semmi jel nincs, szerintem 1000-bol 1 novel fordul elo.
2009. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én tudok olyanróla,kinek nem volt,de ő számított a terhességre.Ha vki meg azt hiszi minden oké,még ha észlel is tüneteket,pl hányinger,lehet nem tulajdonítja a terhességnek,mert egy két hét alatt elmúlik,azt hiszi vmi vírus volt.

Tudom,hogy kevés az ilyennek az esélye,csak elgondolkodtam:)

Meg ha vki 16 hetesen veszi észre,akkor már olyan fontos vizsgálatokat mulasztott el,meg nem figyelt hogyan él....lehet egyáltalán egészséges baba a dologból?

2009. jan. 10. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elöször azt hittem,hogy valami virust kaptam el, mert pár napig fájt a gyomrom és hányingerem volt. Aztán amikor elmondtam a tüneteket egy ismerösömnek ő mondta, hogy nem ártana csinálni egy tesztet. És igaza volt. Tegnap pozitívat teszteltem ugy hogy jövöhéten megyek dokihoz.
2009. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy neked megvolt rendesen a mensid? írd majd meg nekünk, hogy mi volt a dokinál! Gratulálok neked! Jó babavárást és jó egészséget mindkettőtöknek!
2009. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Annyira hihetetlennek tartom,hogy valaki 3honapig ne vegye észre,hogy terhes.Szerintem ezek csak kifogások,vagy az az illető nagyon buta.2szer estem teherbe,mind kétszer azzonnal tudtam,hogy ez az.Egy nőnek ismerni kell annyira önmagát és a testét.Lepontozhattok,de ezt tényleg butaságnak tartom.(Az első terhességemnél rendszeresen megjött még 2hónapig.)
2009. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,én nem pontozok le senkit,mindenkinél zöldet nyomtam:)

Szerintem is éreznie kell ezt egy nőnek,csak annyi ilyet olvastam már ezen a fórumon,hogy kíváncsi lettem és feltettem a kérdést:)Gratulálok a babás válaszolónak:)

2009. jan. 11. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megmozdul a baba csak elkezd gondolkodni, hogy vajon mi lehetett az!!??:-) Az elöző hozzászólónak üzenem, hogy az első három hónap tünetei nem mindenkinél olyan hangsúlyosak! Én sem vettem észre hogy terhes vagyok , pedig nekem menzeszem sem volt. Azt hittem a szigorú diéta miatt nem jött meg...
2009. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!