Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu teszten látszik...

Ha az ovu teszten látszik mindkét csik erősen de egy picit halványabb az also akkor mivan?

Figyelt kérdés
engem csak az érdekel hogy ért e petém azhogy megreped e nem.
2009. jan. 11. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egész hónapban van rajta két csik de csak azon a két napon erősebb a tesztcsik amikor pé-m van. A használati utasitásban is ez van, hogyha a tesztcsik halványabb, akkor az negativ.
2009. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt az LH hormont mutatja ki. Peteérés előtt ugyanis az LH érték megemelkedik. Ha pozitiv az ovu teszted rá kb 24-36 órára szokott az ovuláció bekövetkezni.
2009. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

de olyan van hogy halvány pozitiv és még peteérésem sincs abban a honapban?

2009. jan. 11. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap, hátha erősebb lesz! Nekem is ilyen volt a múlt hónapban!
2009. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Délután-estefelé csináld, és ne igyál előtte kb. 2 óráig, hogy ne higuljon fel a vizeleted. Ha az egyik csik halványabb akkor az az LH tesznél negativ!!!!
2009. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi igen tudom ez nega csak aztszerettem volna tudni ért e petém vagy ne is várjam hogy lesz peteérésem. azthittem ha még nega is de látszika 2. csik akkor ért petém de még nincs tüszörepedésem
2009. jan. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!