Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16-án kéne megjönnie, de...

16-án kéne megjönnie, de tegnap (11-én) voltam együtt a barátommal. Bennem ment el, és reggel a bal oldalamnál a hasam alja nagyon nyilalt, vagy szúrt! A petefészek körül. Ez mitől van? Lehet érezni ilyen hamar a beágyazódást?

Figyelt kérdés
2008. jan. 12. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem!Az valami mástol szurhat.A beágyazodás 12dik napra fejeződik be,a peteéréstől számitva.
2008. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az idegeskedéstől volt. De azért vegyél egy tesztet, és ha késik 2-3 napot, akkor rggeli első vizeletből tesztelj egyet. Bár kicsi az esélye teherbeesésnek.
2008. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak levegő szorúlt be, nekem is volt már ilyen. Sőt olyan is hogy két napig nem múlt el. De szerintem tuti nem vagy terhes, már rég túl vagy elvileg az ovuláción.
2008. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!