Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany mg Duphastont szedtetek...

Hany mg Duphastont szedtetek naponta a Closti melle, hogy a mehnyalkahartya vastagodjon? Hany napon keresztul?

Figyelt kérdés
Clostit es Duphastont szedek ebben a honapban. Szeretnem megtudni azoktol, akik hasonloan kaptak Duphastont, mert vekony a nyalkahartyajuk, hogy mennyit szedtetek egy nap. Es hany napon keresztul? A ciklus 15-dik napjatol kezdtetek ti is? Na, es persze azt, hogy segitett-e?:-)
2010. nov. 18. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
en is szedtem a ciklus 16. napjatol 10 napon keresztul 2x1et. aztan abbahagytam majd 3 napra ra teszteltem es pozitiv lett. akkor az orvos utasitasara ujra kezdtem szedni a 12. hetig. Duphasztont azert kell szedni mert a closty az ami elvekonyitja a nyalkahartyat es igy ha nem szeded lehet hogy megtermekenyulsz de nincs hova beagyazodni szoval closty melle mindig kell. 10 nap utan ha nem vagy terhes akkor abbahagyod es varsz amig megjon majd ujra kezdodik az egesz mese. sok sikert
2010. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inszeminációta szedem a duphastont, tehát én is pé után. Nem is hallottam még, hogy valaki a closty-val együtt szedi. Ja és 3x1-et szedek.
2010. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!