Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre...

Mennyi az esély a terhességre a ciklus 7. napján?

Figyelt kérdés

sziasztok. ciklusom 6. és 7. napján is szerelmeskedtünk a párommal,védekezés nélkül. 28 napos ciklus estén kb. mennyi lehet az esély rá, hogy teherbe estem?

köszi, üdv


2010. nov. 18. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég kevés, de ki nem zárható.
2010. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha szabályos ciklusaid vannak, akkor nem sok. De esély az mindig van, pl rendkívüli peteérés!
2010. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kevés. Mi így védekezünk most, hogy a ciklus elején meg végén semmi, csak a közepe tájékán veszünk gumit. Mondjuk nekem elég kiszámítható a ciklusom, mindig kb. ugyanaz nap van a peteérésem, amit érzek is. Eddig bevált. Természetesen azért merjük így csinálni, mert nem lenne gond a baba, csak egyenlőre csak későbbre tervezzük a tesót. Természetesen ha nagyon nem akarnánk, akkor rendesen védekeznénk, mert azért kis esély mindig van. De az tényleg kevés.
2010. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Rendszeres 28 napos ciklus esetén NULLA
2010. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült:) Mi is sokáig csináltuk úgy, mint az előttem válaszoló (a szitu is hasonló volt, mint náluk mielőtt valaki leszólna)és nem lettem terhes. Aztán mikor eldöntöttük, hogy mehet élesben, akkor pont nem tudtunk együtt lenni, csak mensi utáni napon és összejött!
2010. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat de mi az, hogy nulla?

Számos baba fogant mert pl. csak a menstruáció alatt mertek élesben együtt lenni, mert azt hitték, hogy akkor biztonságos.

Nincs olyan, hogy nulla.

Elég lesz annyi is, hogy kevés az esély.

2010. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

MONDOM SZABÁLYOS 28 napos ciklus estén nulla!!!!!!!!!!

És ehhez figyelni kell a ciklusodat is ! Mert nestruáció előtt 14 nappal van peteérés...ebben az esetben a 14. napon....és ha a 7. napon voltak együtt igenis nulla az esély....de ehhez pontosan működő, szabályos ciklusra van szükség...akkor igenis NULLA az esély....

ha viszont váltakozik a ciklus hossza akkor már kevés esély van rá ......

A kérdező általánosságban 28 napos ciklusra kérdezett....

2010. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szabályos, 28 napos ciklus esetén sem NULLA, annál valamivel több, hiszen lehet spontán tüszőrepedés is. de kicsi.
2010. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az esély rá - ez lemaradt :)
2010. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy nulla szabályos ciklus esetén sem, bár unalmas és senkit nem fárasztanék ismétléssel..

elég a realitás talaján maradni, azt hogy ke-vés-az-e-sé-lye...azt is nyilván megérti a kérdező.

de ha bárki kételkedik kérdezzen meg egy szülész-nőgyógyászt, az nem fog ilyen nullával kezdődő mondatokat mondani.

bár lehet, hogy a szakmai tudás és tapasztalat nem adhat ebben a témában akkora öntudatot, mint a GYK-n jegyzetelgetés, amikor az is mindegy, hogy hülyeséget írunk...csak tudjuk a választ.

2010. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!