Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyíregyházán Dr. Molnár...

Nyíregyházán Dr. Molnár Balázsról milyen vélemények vannak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nála szültem 2008.11.23.-án még friss az élmény.Én csak pozítivan tudok róla nyilatkozni.Mindig segítőkész volt,magánrendelőjébe jártam annyit kérdezhettem amennyit akartam,rendesen válaszolt,az utrahangok alatt végig mutogatott, mindent elmagyarázott,nyugodtan végignézte a picit kislábától a feje búbjáig sokszor olyan tüzetesen hogy már én kezdtem azt hinni,hogy baj van.Tudta,hogy én irtózom a kórháztól,lelkére kötöttem ha szülés van ott legyen nekem.Mikor bementünk a kórházba vasárnap hajnalba szülni, szólt neki a szülésznőm rögtön jött is sokszor benézett hozzám a szülés alatt.Szülés után minden reggel jött vagy vizit előtt vagy után.Kórházi berkekben is őt javasolják.Fiatal,lelkiismeretes,nem pénzéhes,és jó doki.
2009. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod. Tudnál nekem elérhetőséget küldeni? Mennyi nála amúgy egy magánrendelés és a szülés?
2009. jan. 29. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Tavaly 7.000 Ft volt a kismamáknak egy alkalom kaptunk mindig 2 képet a piciről.Amikor legelőször voltam nála akkor megállapította a terhességet,meg rákszűrést csinált az volt 8.000 Ft.A múlt héten voltam vissza hozzá 7.000 Ft-ot fizettem.Szerintem nem emelt árat.Rendelője a Hősök tere 13. sz alatt van,minden csütörtökön rendel 16-18h-ig,de ez csak tájékoztató jellegünek mondanám.Ritka amikor nincs nála csúszás,mivel 15 percenként van időpont adva,de a kismamákkal ugye többet foglalkozik.Asszisztensének a telefonszáma:70/235-2729.Általában két hét mire időpont van.Árat személyesen nem kérdeztem tőle az asszisztensét kérdeztem ő azt mondta ne is kérdezzem nem fog árat mondani amennyit mi gondolunk.
2009. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszod :) Be fogok hozzá jelentkezni, csak hát nehezen tudom rávenni magam... :(

Lenne még egy kérdésem, ami lehet butaságnak hangzik, de magánrendelésen a dokinak kell fizetni, vagy az aszisztensnek? Mert amikor én voltam egyszer magándokinál, ott a dokinak fizettem mivel nem volt aszisztense.

És ami a legfontosabb amit az előbb elfelejtettem: Gratulálok a kisbabátokhoz és jó egészséget kívánok Nektek! :)

2009. jan. 29. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az asszisztensnek kell fizetni.Én nem csalódtam benne türelmes,mondd magától is dolgokat de mindig mondja kérdezzek nyugodtan a sokadik kérdés után is türelmesen válaszolt.Írtam neked hogy a rendelés csak tájékoztató jellegű természetesen 18h után is van időpont.Volt amikor én voltam az utolsó 20h után jutottam be hozzá,de akkor is türelmes volt.Emlékszem amikor először mentünk hozzá,akkor is mosolyogva fogadott minket(bejött a férjem is).A terhesség vége felé már a kórházba hívja be a kismamákat.Bár nem tudom,hogy Te az vagy e.

Köszönjük szépen a gratulációt!Ne félj tőle!

2009. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, én még nem vagyok terhes, de minél hamarabb szeretnék egy kedves, megbízható, türelmes orvost, hogy ha már útba lesz a baba, akkor már úgy menjek az orvosomhoz, hogy ismerem őt. :)
2009. jan. 31. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!