Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Closti általában hány napos...

A Closti általában hány napos ciklusokat szokott beállítani? Mikor érdemes először tesztelni? 22. nap óta fáj a mellbimbóm. Lehet hogy csak akkor volt pé?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
a closty altalaban a 14. napon csinal peteerest es 28-30 napos ciklusod lesz. nekem is fajt a 22. napon de en csak a 26. napon teszteltem es pozitiv lett. hamarabb nem erdemes mert meg igy is eleg halvany volt. szoritok neked! 4 nap mulva jelentkezz!
2010. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen jelentkezni fogok, remélem nekem is pozi lesz. neked pedig gratulálok. :)
2010. nov. 20. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekérdezek a kérdésedbe!!!

Kedves első hányadik clostys hónapban lettél babás??? Mire irta ki a doki??? Nagyon érdekelne... és még agyszer BOCSI!!!!

2010. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a 33. napon megcsináltam két tesztet, és mindkettő pozitív lett :):)
2010. nov. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!