Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetséges, hogy 37°C...

Mitől lehetséges, hogy 37°C fölött van a hőm?

Figyelt kérdés
Dec.23.-án jött meg utoljára. (akkor csak 1,5 napig volt vérzésem, de 31-én csináltam tesztet: negatív lett) Jan.6. -án volt peteérésem. Rá két napra 36.8 volt a hőm, utána két nappal 36.9, most meg már 37. Az alaphőm max.36.5 szokott lenni.
2009. jan. 13. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok ugyanígy jártam a múlt hónapban, még feljebb is ment két napi 37,1 volt, de megjött. A menszesz alatt is 37 volt a hőm utána 1 nappal kezdett leesni. Ilyen korábban még nekem sem volt. Miért azt nem tudom?
2009. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit "lelankadtam". Reméltem, hogy járt már így olyan, aki terhes is. Bár ugye még semmi sincs veszve, hiszen majd csak 22-én kell megjönnie. Csak nem értem miért egyre magasabb.
2009. jan. 13. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az első hozzászóló vagyok. Ez csak az én példám volt, én is nagyon megörültem, mert nagyon sok olyan hozzászólást olvastam, hogy így alakult a hő terhesség esetén, plusz a babatervezők otthona honlapon is azt írják hogy a trifázisos görbe általában terhességre utal. Tehát a dolog kétesélyes, igazán az a biztos ha nem jön meg előtte, nem tudod kideríteni hogy mi a helyzet.
2009. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!