Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Behatoláskor kiszakadt a...

Behatoláskor kiszakadt a gumi, egyből észrevettük, lehet baj?

Figyelt kérdés
Október 22-én együtt voltam a barátommal, előtte múlt el a menstruációm egy nappal. Mikor behatolt észrevettük hogy kiszakadt az óvszer, egyből le is cseréltük. Most kellett volna megjönnie 19-én, de semmi. Viszont most 2 hétig szedtem antibiotikumot tüszösmandulagyulladás miatt. Lehet hogy emiatt késik egy keveset? (Megj.: a melleimen érezni szoktam hogy mikor jön meg, ilyenkor meg vannak duzzadva. Ez az érzés most is megvan.) Várjak még azzal hogy orvoshoz megyek, vagy vegyek tesztet?
2010. nov. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Felesleges aggódnod, kizárt, hogy terhes legyél, de ha az megnyugtat, akkor vegyél tesztet. :)

Nekem amúgy betegségkor, felfázáskor van hogy 1-2 hetet is késik. :)

2010. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, eléggé megnyugtatott a válaszod :)
2010. nov. 21. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem betegség miatt sosem késett még, viszont a fiamat nevezhetnék lyukasguminak is, nálunk ugyan nem kiszakadt hanem bennem maradt a végén:) szerencsére mert így lett egy gyönyörű gyermekünk. Én a megnyugvás kedvéért azért tesztelnék a helyedben.
2010. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!