Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 12napja késik a mensim és...

Már 12napja késik a mensim és ma reggel együtt voltunk a párommal miután vége lett az akciónak elkeztem picit vérezni.Remélem nincs baj vagy mégis?

Figyelt kérdés
19re vagyok előjegyezve a dokihoz.Soha nem késett ennyit, a hőm 37 eddig a teszt negatív lett de azt már rég csináltam nem akartam többet biva abban hogy majd a doki meg mondja.Nagyon kétségbe vagyok esve,nem akarok csalódni annyira szeretném ezt a babát!
2009. jan. 14. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont 12 nap késés után lett a tesztem pozitív, előtte volt 2 negatív. A hőm nekem is fent volt 37,1-en ebből gondoltam hogy mégis terhes vagyok. Tegnap a doki meg is állapitotta hogy 5 hetes 4 napos vagyok:-) Mivel nekem volt nemrég vetélésem annak ellenére hogy semmi bajom mégis elvagyok tiltva most pár hétig szinte mindentől beleértve a házaséletet is. Mivel véreztél egy picit nagyon vigyázzatok,talán nincs baj legalábbis ha ez nem folytatódik,de ha igen akkor nézesd meg magad dokival. Ilyenkor egy kis erecske is elpattanhat és egy két csepp vér állitólag nem jelent bajt. Nekem tegnap a doki azt mondta ha erős piros vérzés lenne vagy barna maszatolás az bajt jelent.Drukkolok,vigyázz magadra!
2009. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy tesztet. Ha baba akkor most már tuti kimutatja a teszt a délutáni vizeletből is. A Gravi Hcg nagyon jó teszt. Nekem a nem várt menzi napján már ott volt a halovány csík.
2009. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!