Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhen kivüli terhességnek...

A méhen kivüli terhességnek vannak tünetei, előjelei?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
igen. terhességi tünetek, de erősebben. napra pontosan jött meg a menzim, de ömlött belőlem a vér és iszonyúan görcsöltem. előtte ez nem volt jellemző. nagyon fáradt voltam, megundorodtam a cigifüsttől (kocsmában dolgoztam) és ráálltam a kólára (soha nem ittam meg). kb 2 hét után kezdett csökkenni a vérzés, és a fájdalom, de 4 hét után is véreztem még. miért nem mentem dokihoz? én magam sem értem. épp szilveszter előtti pörgés volt a munkahelyen, a nővéremet nekem kellett vígasztalni (válófélben volt), édesapám műtét miatt korházban volt... egyszerűen nem figyeltem magamra, mindenki más fontosabb volt. ha gyanakszol, menj kivizsgálásra. nem veszítesz vele semmit, max kiderül, h nincs gond.
2010. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kosyike
2010. nov. 23. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tüneted van akkor már baj van. Tapasztalatból mondom.

Hét hetesen derült ki nálam, hogy méhen kivüli terhes vagyok. A magán orvosom a magánrendelőjében az uh-on nem látott semmit. Azt mondta, hogy se méhen belül se méhen kivül nem lát terhességet. A tesztem pedig pozitiv volt. Ez volt csütörtökön, szombaton este pedig elkezdett görcsölni a hasam, hánytam. Másnap a mütöben kötöttem ki.

A kórházban vettek vért ami kimutatta a terhességet. Az uh-on ott már látták, hogy folyadék van a hasüregben.

Szerintem kérj egy időpontot uh-ra. Mióta késik a mensid?

2010. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj szerencsére nincsen semmilyen tünetem, vagyis sem görcs, sem gyanús folyás, egyszerű terhesség még. Csak kíváncsi voltam, hogy az ember érezheti-e ha nem minden ok. Én két hét múlva megyek dokihoz. Remélem nálam minden ok.
2010. nov. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!