Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testápolószerű fehér folyás...

Testápolószerű fehér folyás jelenthet terhességet? És lehetséges, hogy a hivatalos beágyazódás elött jelentkezik?

Figyelt kérdés
10.-én vagy 11.-én volt peteérésem(ha hihetek a számításoknak),akkor volt egy kis fehéres száraz(bocsánat) folyásom,aztán ma 14.-én testápoló szerű folyás.Eddig még nem volt ilyen. Jelentheti azt,hogy összejött a bab?
2009. jan. 14. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni: nekem a peteéréskor vízszerű volt, majd utána krémszerű, és emiatt azt gondoltam, biztos nem sikerült összehoznunk a babát -hiszen sokan írták, hogy az a jó, ha nincs semmi, teljesen szárazak vagyunk. Szóval én azt hittem, hogy a folyás rossz előjel, de hétfőn 2 pozitív tesztem is lett!

Úgyhogy akár jelenthet babát is, nyugi, ne aggódj! A fontos, hogy légy türelmes, és ne görcsölj! Remélem hamarosan te is pozitívat tesztelsz! :) Szorítok!

2009. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Mióta nem szedek fogamzásgátlót azóta pontosan megérzem, hogy mikor van peteérésem, ugyanis olyankor szokott mondjuk úgy, hogy testápoló szerű folyásom lenni kb 1 napig. Ha sikeres a babaproject, akkor utána már nem is igen szokott folyásom lenni, illetve ami van az sokkal elenyészőbb, mint normál esetben. Én saját tapasztalatom alapján azt mondanám, hogy akkor volt peteérésed.
2009. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó bocsánat! Látom megelőztek a válasszal, az első válaszolónak más a tapasztalata, mint nekem. Reméljük neki lesz igaza! :-D

2. válaszoló voltam.

2009. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagoyn köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek,de remélem,hogy az első válaszolónak lesz igaza:-) És gratula a babához:-)!
2009. jan. 14. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Arra nem emlékszem, hogy mikor volt PÉm, és akkor milyen volt, azt viszont tudom, hogy az utolsó héten nagyon sűrű fehér krém jött belőlem, és már úgy voltam vele, megyek dokihoz, mert vmi gombát benyeltem... pedig nem fáj, csípet stb... csak kezdett kényelmetlen lenni. A nemvárt napján azt hittem nap közben, hogy na most jött meg, holott csak az a fránya folyás "ömlött"... Pedig akkora a Szahara szárazságát utánoztam...


Jah 16hetes pocakos vagyok:)

(a bab nehezen jön össze:))))

Majd írd meg mi is lett veled, sikerült e. Amúgy eddig jó jel. Szorítók:)

2009. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 16 hetes pocakos kismama köszi a választ,remélem nálunk is hasonló lesz az eredmény:) eddig én is azt hittem,hogy amint abbahagyom a gyógyszert abban a pillanatban terhes leszek,igaz,hogy még csak 2 hónapja nem szedem,de remélem,hogy összejön ilyen hamar. Mindenképp beszámolok majd:) Elvileg 24.-én van a nemvártam. Neked meg gratulálok!!
2009. jan. 14. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!