Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem érdemeljük már meg...

Miért nem érdemeljük már meg a várva várt babát!? Reménykeltő cikluson vagyok túl.

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban beágyazódás környékén nem gyenge menzeszgörcsöt éreztem,nem sokáig tartott de azért ez számomra elég meglepő volt sosem tapasztaltam ilyet.

Úgyhogy ez volt az ami a reményt elég rendesen megadta. De nem, velem jól kibabrált a testem! Miért kell ezt átélni nem is egy nőnek? Most nagyon frusztrált vagyok. Nem bőgtem azon hogy megjött,inkább dühös vagyok,hogy ezt az egész ciklust így kellett átélnem, mert nem csak a görcs hanem persze volt halvány rózsaszín krémes folyásom is még mensi előtti 2.vagy 3. napon ,mellem tegnaptól kezdett még jobban fájni úgy ,hogy azt hittem leszakad ,azaz még mindig,nem mérem a hőmet,és így az utolsó napokban estefelé a testem és a fejem csak úgy langalt,37,4 volt a hőemelkedésem,nem vagyok beteg. És ciklusaimban nem szokott ennyire felmenni a hőm. Erre hajnalban egy nap késéssel olyan erős hasfájásom volt ,amit már rég éltem át. Reggel persze kevés vérzés el is indult. Mondhatom nagyon elegem van..... 4 éve várom ,hogy ne jöjjön meg sosem voltak ilyen tüneteim ,és nem is voltam görcsös. De én úgy látom ezt érdemlem. Bocsánat a kitörésért ,de ezt muszáj kibeszélnem magamból. Úgyhogy kérdésem igazából nincs,de ha mégis jó lenne mások biztatását vagy pozitív történetét olvasni. Na most,hogy ezt leírtam most lenne sírhatnékom:(


2010. nov. 24. 09:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál tesztet?

2010. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megértelek, de 4 év után nem volna ideje egy alapos kivizsgálásnak??? Én a másodikra 2 évet vártam, és várhattam volna még jócskán ha nem megyek orvoshoz...

Ne csak sírj, tegyél is valamit! Menni fog az, ha kiderül mi a baj!

2010. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Próbáld lehet hogy bejön Neked is!

Ne keseredj el!! Jól dühöngd ki magad hogy aztán ujult erővel kezd el az ujabb hónapo!

2010. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ne sírj és ne add fel! Persze leírni könnyebb mint megfogadni, én is bőgtem tegnap mert a bizonytalanság már elviselhetetlen számomra. Mi 21 hónapja próbálkozunk, és én is azt érzem amit te. Holnaputánra nem várom, vannak tüneteim de nem tudom eldönteni hogy csak megint beképzelem, vagy most hihetek a testemnek. Tesztelni még nem merek. Ha nem erősödik a menzid, akkor szerintem csinálj egy tesztet.Nem mondom hogy ne görcsölj, mert ezt a mondatot én is nagyon utálom. De biztos hogy egyszer lesz babánk nekünk is, mert jó szülők lennénk. Én ebben hiszek és kívánom hogy minél előbb átéld az anyaság érzését! Kitartás!!! :-)
2010. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Az igazsgág az ,hogy mi már túl vagyunk a kivizsgáláson,nekem semmi bajom talán csak annyi, hogy elölöm a spermát,de nem volt biztos a vizsgálat mivel párom elég rossz eredményt produkált. Annyira ,hogy most lombikra várunk. De csak áprilisban indul és gondoltam mindent kipróbálunk, PRE-SEED gélt használtuk és fogjuk is mert nem adom fel!! Párom szed mindenfélét ami kell a spermatermeléshez.

Első: Én 4 év alatt 2 max 3 tesztet lőttem el és úgy sírtam rajta mint egy kisgyerek és megfogadtam hogy az az egy ami a szekrényben van az pozitív lesz. Tehát én már elég egyértelmű jeleknél tesztelnék.

Túl vagyok egy elég durva hisztis sírógörcsön ,alig ismertem magamra. Ijesztő volt. Már rég engedtem el így magam sírás terén talán ideje volt. De most már valamivel jobb :) Köszönöm hogy írtatok.

2010. nov. 24. 09:38
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon megható, de 21 hónap után is orvoshoz kéne menni... lehetsz te akármilyen jó anya ha veled vagy a pároddal egészségügyi gondok vannak.
2010. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha a párodnak ennyire rosszak az eredményei, akkor reménykedj inkább a lombikban. Az majd sikerül, meglátod!!!
2010. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Egyébként hiszek a pozitív gondolkodás erejében és lám még mindig várat magára a kis poronyt:) Utolsó tiszta szívből kívánom hogy sikerüljön neked is minél hamarabb babásodni. De tényleg voltál már kivizsgáláson?

Én igen bízom a lombikban ,de félek is tőle. Soha nem voltak hormonproblémáim sem semmi más, és hát vannak csodák amikor kevés spermával is sikerült spontán a baba. Reménykedem azért még van időnk lombik előtt. Párom újabb eredményét megtudjuk dec.15.-én én már annak is örülök ha többen vannak.

2010. nov. 24. 09:44
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szép a pozitív gondolkodás, csak azért írtam, hogy inkább a lombikban bízz, mert arra komoly esély is van, és nem csalódnál minden hónap végén. Ha meg mégis becsúszik, akkor meg külön öröm. :) Szorítok nektek!!!
2010. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%
9.39-esnek! Miből gondolod hogy nem voltunk kivizsgálásokon? Mindent végig jártunk, és mi rendben vagyunk. Csak türelem, ennyit mondanak az orvosok. Talán nem kéne mindenkit tudatlannak nézni első körben.
2010. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!