Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt egy héttel erőtelj...

Mensi előtt egy héttel erőteljes mellfájdalom utalhat babára? Kinek volt már ilyen, aki aztán babás lett?

Figyelt kérdés
Minden mensi előtt fájnak a melleim, de mindig reménykedem, hogy hátha azért, mert baba van a dologban, de még egyszer sem jött be. Volt már olyan akinek szintén mindig fájt mensi előtt, és amikor babás lett, akkor is úgy érezte a fájdalmat mint korábban?
2010. nov. 29. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt nekem mindig fáj a mellem,és biztosra tudom,hogy nem lehetek terhes.A környezetemben lévő nőknek is fáj a mellük menstruáció előtt.
2010. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató :-( Te egyébként szeretnél babát?
2010. nov. 29. 20:45
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj az a lényeg,hogy ne add fel,úgy állj hozzá,hogy nem görcsölsz rá,akkor úgyis jönni fog a baba,ha nem azon jár az eszed minden nap,hogy a mensi előtt mi van.Ne stresszelj rajta,hidd el akkor jön,amikor nem számítasz rá :)

Én nagyon drukkolok nektek,hogy összejöjjön!!!

Amúgy még nem szeretnék babát,18 éves vagyok és még nem érzem magamat elég érettnek rá,de 21-22 évesen el tudnám képzelni,hogy belevágjunk a barátommal.Addig még felnövök hozzá,tanulgatok.Meg hát kell egy biztos pont ahoz,hogy mindent biztosítani tudjunk neki :)

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, tudom hogy nem szabadna hogy csak ezen járjon az eszem, de már 3 éve várunk. Minden hónapban, amikor megjön nagyon magam alatt vagyok, pedig a dokik szerint mindkettőnkkel minden ok. Azért köszi a bíztatást, jól esett :-)
2010. nov. 29. 22:23
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindig feszülgetett a mellem mensi előtt egy héttel, egyészen addig míg meg nem jött. Amikor terhes lettem a nemvárt előtt egy héttel már aludni sem tudtam a fájdalomtól:-) Darabos volt, forró és majd meg bolondultam melltartó nélkül!Még 6 hetesen is melltartóban aludtam, utána kezdett csak enyhülni.

Nekem elég egyértelmű különbség volt, amikor baba lett. Most sajna semmit sem érzek, pedig várjuk a tesót:-)

2010. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen,gondolom mennyire nehéz lehet,főleg,hogy nagyon várjátok:(

De én kívánom nektek,hogy minnél előbb jöjjön össze!

2010. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hétfőre nem várom, fáj nagyon, (nem tudom hogy ez most másmilyen-e mint a korábbiak), de azért még bízom benne. :-)
2010. nov. 30. 23:09
 8/18 anonim ***** válasza:
szia. nekem két hét van még hátra, de ma elkezdett fájni a mellem, hol ott ilyen hamar nem szokott. szoritok neked, majd megirod az eredményt. kiváncsi vagyok. milyen tüneteid vannak még ?
2010. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Jadwiga ***** válasza:

Írjatok, mi volt!

Nekem is mindig voltak premenstruációs szenvedéseim a mellemmel, de a terhesség előtt szintén extrán nagyon. Nem mertem elhinni, hogy amiatt. De nagyon fájd. De mindenem fájt vele együtt. Úgyhogy hajrá!

2010. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok meg a többi :) utolsótól kérdezném hogy a mellfájdalom neked mennyivel előtte jött? És mensi előtt volt még valami ami eddig nem, és terhességre utalt?
2010. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!