Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek a tesztemet? 11....

Megnézitek a tesztemet? 11. dpo este csináltam.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 29. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Csinos két csík:)
2010. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ugye hogy ott van!!! Apa azt mondta ez nem csík, ez nudli és nem hiszi el. Hát mikor akar rádöbbenni, hogy sikerült? Amikor már jönnek a tolófájások? Másfél évet vártunk rá. Következő ciklusban Clostit kellett volna szednem:)
2010. nov. 29. 19:56
 3/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Pedig ez totál egyértelmű. De a férfiak ilyenek :) Az én férjem sem hitte el,hogy pozi a teszt,pedig az enyém még ennyire sem volt látható(az első).

GRATULA Kismama:)))))és a Kispapának is:))

2010. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!
2010. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ez bizony 2 csíkos gratula kismama én is ilyet akarok
2010. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én is látom :) Gratulálok!!!
2010. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok,szép pozitív
2010. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lányok, nagyon köszönöm és a sok segítséget és biztatást is, amit kaptam eddig ezen az oldalon. Igazából teljesen el voltam keseredve, azt mondták PCO-m van, azért kaptam a Clostit. Feladtam azt mondtam pihenünk egy hónapot, félidőben egyetlen domináns tüszőm sem volt és mindössze kétszer voltunk együtt. Úgy voltam vele, hogy legalább van egy hónap, mikor nem azon agyalok egész nap, hogy vajon sikerül-e. Aztán tegnap este valami hülye megérzés miatt megcsináltam a tesztet. És ilyen lett! Mindenkinek kitartást kívánok, látjátok vannak még érdekes dolgok.
2010. nov. 29. 20:03
 9/25 anonim ***** válasza:

Majd azért írj,amikor voltál dokinál.Kíváncsi vagyok mekkora már a Picikétek:)

Amúgy az én iszonyat halvány pozi tesztem itt virgonckodik az ágyában és már 10 hós(closty-val lett:))), a második hóban.

Első voltam.

2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Megírom, csak nem tudom mikor kellene menni. Elvileg el kellett volna kezdenem a Clostit és 12. napon kellett volna menni UH-ra. Dehát így...

Gratulálok neked is a babához!

2010. nov. 29. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!