Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Volt...

Babybogyó87 kérdése:

Megnéznétek a görbémet? Volt tegnap egy halvány pozi tesztem is, de azért szeretném, ha megnéznétek, hogy megnyugodhassak, valóban baba.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 30. 09:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre húzta az ovudat, a másik, ovu előtt,hogy -hogy pozitív lett a teszted?Szerintem csak 19.-20 nap körül volt ovud. A hőd szép magas, bár van, hogy egy óra eltéréssel méred ami nem épp jó. Pozi teszted bíztató:)
2010. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mármint nov 19-20
2010. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, mert a lányomtól vagy két nap csak 10 óra után tudtam mérni, de egyébként többségében 9-kor mértem. Ovum 25-én volt. Az előző teszt pedig hát nekem is elég furcsa volt, de az a Maria Romed teszttel csináltam, és szerintem az áll pozi teszt volt csak. Most a negatívat, és az utolsó kettő pozit a One Step, illetve a Gabriellel teszteltem.
2010. nov. 30. 09:38
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, 23-24 körül volt ovum, mert 25-én éreztem a beágyazódást. Elírtam. Nov. 25-én majdnem egész nap görcsöltem, innen tudtam, hogy beágyazódott. A lányommal még nem tudtam semmit, de a 2. babónál már tudja, illetve megérzi egy nő. Én legalábbis érzem, hogy terhes vagyok, de azért szeretnék pár nyugtató szót hallani, hogy nem csak én képzelem be magamnak.
2010. nov. 30. 09:43
 5/23 anonim ***** válasza:
Remélem megnyugtatlak:) Nekem is második baba, az első terhességemet észre sem vettem, csak nemvárt után két héttel. Most ovu után pár nappal már tudtam, hogy sikerült, nem tudnám megmagyarázni, éreztem és kész. És igazam lett:)
2010. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha 19.én vagy 20-án volt ovud akkor talán érezhettél valamit, de értsd már meg , görbéd alapján nem 23-24.én volt ovulációd.

Mi???????, Szerinted 23-24.én volt ovud és te 25.-én érezted a beágyazódást? Ne viccelj:)) A tüsző megreped és utána abból kibújik a petesejt majd elindul vándorútra, találkozik a spermával létre jön a megtermékenyülés, ezután még öt-hét nap mire a méhbe ér és ott három nap alatt fúrja be magát a nyálkahártyába.az állítólagos ovud után egy nappal még nem érezhettél semmit:)))csak talán akkor ha 19-20-án volt.A Maria romedről sok rosszat hallottam, de a másik két teszt már biztató.

2010. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

21 napig volt menszeszed?????

25-én még valóban nem érezhettél beágyazódást szerintem sem,de a 2 pozi teszt bíztató :) Megy a drukk!

2010. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
09:58 köszi szépen a nyugtatást
2010. nov. 30. 10:44
 9/23 A kérdező kommentje:
igen 21 napig. a következő mensim nov 11-én kezdődött volna, de a 21 nap miatt elmaradt.
2010. nov. 30. 10:46
 10/23 A kérdező kommentje:
10:25 Lehet, hogy 19-20-án volt ovum, de azt nem értem, hogy miért kell így lenézni az embereket, és ilyen sértő válaszokat adni. Én soha senkit nem bántottam meg itt, de fordítva már igen
2010. nov. 30. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!