Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátnőm 1 hete menstruál...

Ha a barátnőm 1 hete menstruált és ma elvesztette a szűzességét óvszer nélkül, lehet-e valami következménye?

Figyelt kérdés
13 évesek vagyunk
2009. jan. 16. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Lehet. pl terhes marad a barátnőd.

remélem a szüleitek megtudják, és addig ütnek titeket, míg mozogtok.

2009. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Simán maradhat így terhes. 13 évesen... ez a legfontosabb dolgotok... szex, de hol marad a felelősségteljes viselkedés? Inkább üljetek még egy kicsit az iskolapadban, és a tankönyveket lapozgassátok, a szüleiteket sajnálom.
2009. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nem tudod, akkor nem kéne szexuális életet élned!!!Ill. élnetek!!!! felelőtlen dolgot csináltatok. Ha a leányzó teherbe esett, jöhet az abortusz(mert nem hinném, h 13 évesen babát kellene szülni!)

Ha már van annyi eszetek, hogy szerelmeskedtek, akkor legyen annyi is, hogy védekezzetek! Általában nem vagyok ellene annak, ha valaki ilyen korban elveszti a szüzességét, mert én is e körül tettem, DE nekem is és a páromnak is volt annyi esze, hogy tudjuk kell védekezni, el kell mennem nőgyógyászhoz, stb.!!

Ne legyetek máskor felelőtlenek, ha már muszály a szex, akkor védekezzetek! Ja és adjatok hálát valaminek, hogyha a lány nem lett állapotos!!!!

2009. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és az első válaszadónak: a verés- a tiltás mint tudjuk, semmire nem jó megoldás. Ha valamit tiltanak, annál inkább csinálja az ember, mégpedig azért, mert az emberi természet közé tartozik a kíváncsiság. És ha valamit nem engednek.. kíváncsiak vagyunk rá mi is az...

Épp ezér mondjuk ebben az esetben talán a szülőket is lehet okolni.. Megfelelő felvilágosítás mellett, lehet, hoyg nem így történik. Bár nekem ilyen sosem volt. De nekem van eszem...

2009. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Én a biztonság kedvéért beszereznék egy sürgősség utáni tablettát. (kis segítség: [link] Kellemesebb, mint 13 évessen abortuszra menni, és esetleg egy életre megfosztani a barátnődet attól, hogy gyereke legyen.


Egyébként engedd meg, hogy gratuláljak...

2009. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Gratulálok!

Menstruáció után 1 héttel van általában a peteérés. Pont bele a közepébe...muszáj újból gratulálnom nektek.


Először tanuljatok meg olvasni és mondjuk a biológia könyvet ajánlanám a figyelmetekbe (és ha az órán esetleg nem is vettétek vagy veszitek, de tuti benne van!!!).

2009. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Futás sürgősségi tablettáért, nagy az esélye, hogy teherbe essen.
2009. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek!! Szép dolog a szerelem, de hogy ezt még sokáig így is gondoljátok, nem kéne tönkre tenni az életeteket egy nem kívánt terhességgel. Ha abortuszra kerül a sor, hidd el az egy életre szoló rossz élmény marad. Ne tedd ki a barátnődet ilyennek. Irány a gyógyszertár!!

Legközelebb meg védekezzetek. Ha már testileg elég érettek vagytok a sex-hez, akkor tessék felelősséggel űzni, és felnőttként viselkedni!!

2009. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a sztorinak a fele se igaz, mert ott van a kérdés elején a ha szócska.
2009. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a "HA" nem azt jelenti, hogy ha esetleg majd megtörténik, mert ott van mögötte, h mikor vesztette el...
2009. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!