Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem ebben a...

Clostit szedtem ebben a ciklusban, ma vagyok a 12. napom, tüszőm 13 mm és a nyálkahártya 12. Gyógyszer nélkül általában hosszabb ciklusaim vannak (35 nap). Van így esélyem babára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hat persze ...ez nagyon jo...az elkovetkezendo 3 napban legyel a paroddal es a ciklusod 27-28. napjan mar tesztelhetsz is...szoritok
2010. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kicsi? doki szerint határeset...
2010. dec. 1. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A 12. napon nem kicsi. 20mm fölött szokott megrepedni, úgyhogy még van pár napod, de a nyálkahártya vastagságod nagyon jó, ott már szépen be tud majd ágyazódni a kicsi.

Én is clostiztam eben a ciklusban, nekem 16.9mm volt a tüszőm a 12. napon, a 14. napon pedig 20.5mm (endometrium 12. napon 13mm, 14. napon 16mm), a 16. napon megyek inszemre, addigra szépen megreped. Nagyon szorítok Nektek!!!:)

2010. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány szemet kellett szedned? Mert lehet hogy kicsi, de ha napi kettőt szedsz a clostiból, akkor nagyobbnak kell lennie.

De...az is lehet, hogy tényleg van még pár napod a tüszőrepedésig, így addigra megnőhet. Kétnaponta legyetek együtt.

2010. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!2x1 szedek a 3 naptól. Az első nap este jött meg, nem tudom az számít-e.

Ez a második clostys hónapom, a múlt hónapban egy nagyon nagy tüszőm volt és hamar(12 napon ) megrepedt, le is maradtunk róla, lehet, h túl nagy is volt, a doki már csak a helyét látta a 14. nap.Mondjuk a múlt hónapban rettenetesen fájtak a petefészkeim, majd leszakadtak. Most kevésbé érzem, és több pici mellett van ez a 13mm-es.

Korábban egyszer már szedtem clostyt, abból baba lett csak nem maradt velünk, de kb. a 18. napon repedt. Annyira elkeseredtem, pedig a doki azt mondta, hogy minden ok nálam és nyugodjak meg, csak a vetélés után magához kell térnie a szervezetemnek. (4-5 hónapja volt)Írjatok légyszi.

2010. dec. 2. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 2*1-t szedtél, akkor tuti, hogy később fog megrepedni, mérd a hődet, és akkor biztosan tudod, hogyha felmegy, hogy megvolt a tüszőrepedés. Addig pedig minden másnap legyetek együtt.
2010. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kicsit megnyugodtam, mást úgy se tudok csinálni:-)
2010. dec. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!