Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyszerek befolyásolhatják...

A gyógyszerek befolyásolhatják a pénisz "aktívitását"? Szerintetek mi történhetett? Parázok.

Figyelt kérdés
A párom influenzás volt a napokban, és persze gyógyszereket szedett, elég erőseket.Ma együtt voltunk, és hát aktus közben lelankadt neki. Azt mondta, hogy nem volt orgazmusa. Fogamzásgátlót én nem szedek. És hát aktus elején voltunk, és nem tette fel még az óvszert.Én sem éreztem, hogy elment volna bennem.És hát mivel nem házasság, így nem igazán szeretnék gyereket.
2010. dec. 5. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
egy gyógyszerét meg épp aktus előtt vette be 2 órával, ha számítana ez
2010. dec. 5. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem akartok gyereket, akkor nem kéne megszakítással együtt lenni, mert az előváladék is tartalmaz életképes spermákat. És ebből a szempontból tök mindegy, hogy lelankadt neki, vagy nem, mert előtte már az előváladék távozhatott. Azt meg egy férfi sem érzi...


Hogy ebből mi lesz, az nagyban függ attól is, hogy a ciklusod melyik részében vagy éppen.

2010. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17.nap 15e körül kellene megjőjjön.
2010. dec. 5. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez határeset, bár ha 27 napos ciklusaid vannak, akkor ha szerencséd van, már túl voltál az ovuláción.
2010. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan írják ide, hogy óvszert használtak, tehát védekeztek, ki sem szakadt, hogy lehetnek mégis terhesek.....HÁT ÍGY. Hogy csak majd a végén húzzák fel.... Tény, hogy nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek, de azért jártak már így páran....
2010. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!