Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy gyógyszer...

Terhesség vagy gyógyszer abbahagyása miatti tünetek?

Figyelt kérdés

Nov.közepén jött meg, és mikor elmult nem kezdtem el a köv. levéllel. A héten kéne megjönnie,valamikor szombat környékén.3 napja érzékeny a mellbimbóm, nincs a mellem megduzzadva,viszont ma elkezdett viszketni.Másik mai sose vlt mig gyógyszert szedtem, hogy olyan mensi szerű dolgot érzek a hasamban, de már vagy 1 hete. Nem éreztem ilyet csak valamikor tini koromban utoljára mikor megvolt. De már ciklus közepe óta ezt érzem. Még van egy dolog ami szintén mostanság jelentkezett, a gyomorégés, de valami elviselhetetlenül. Ha eszem azonnal elmulik de utána egyből visszatér,néha hányinger, de sztem ez a gyomorégés miatt.

Nos ennyi.

Szeretném megtudni, hogy a gyogyszer abbahagyása produkál ilyen tüneteket vagy baba van a dologban? (ma csináltam tesztet, negativ)


2010. dec. 6. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Tabi előtt hány naposak voltak a ciklusaid? Amúgy ha szombat környékén kéne megjönnie akkor nagyon korán teszteltél!
2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tabi előtt 28 rendre mindig.


tudom , hogy korán csak a tünetek megijesztettek...


létezik, hogy tünet van de a tesz negativ??


szted ez terhesség vagy csak a gyogyi elhagyása miatt van ezaz?

2010. dec. 6. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes!
2010. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hali!Én júniusban hagytam abba a gyógyszert utánna még megjött kétszer -tehát augusztusban utoljára- és azóta semmi... pedig nekem is voltak ilyen tüneteim mint neked, söt, nem akarlak elkeseríteni de hajszál pontosan ilyen tüenteim voltak és nem voltam/vagyok terhes:(((
2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és miért gondolod ezt?


csak hogy tudjam mire alapozzam a feltételezést. Szerinted a gyogyi miatt van?

2010. dec. 6. 15:51
 6/8 A kérdező kommentje:
ja azt nem irtam, hogy nem akarok az lenni, spirált akarok felrakatni csak mikor megvolt, épp nem volt a dokim,szóval nem akarok az lenni, alig várom, hogy megjöjjön és megyek spiráloztatni:)
2010. dec. 6. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy tünetek vannak, de a teszt negatív, amennyiben a tüneteket terhesség okozza. De ilyen tünetek mástól is lehetnek.
2010. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én júniusban hagytam abba és szeptemberben már nem jött meg, viszont voltak terhességi tüneteim...elmentem a dokihoz ö nem látott se cisztát se terhességet..azt mondta hogy, ez normális hogy ha valaki abba hagyja a gyógyszert akkor megkavarrodik a szervezet. Söt állítása szerint azok a nök vannak kisebbségben akiknél rögtön helyre áll minden,nekem pl. azt mondta hogy várjak 6hónapot és ha még mindíg nem jön meg és terhes se leszek akkor meglátjuk hogy hogyan tovább...
2010. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!