Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha összejön a baba nem baj a...

Ha összejön a baba nem baj a cickafark tea?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos gyógynövényeket nem szabad használni terhesség alatt.Maximum kúra szerűen.Keress rá a www.homeopatia.info honlapon,vagy kérdezd meg a szülészedet,védőnődet.
2010. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De. A cickafart tea nagyon nem ajánlott terhesség alatt, mert vérbőséget okoz, ezáltal növeli a vetélés kockázatát. De nem értem, terhesen minek inni? A cickafarkot a ciklus első felében kell inni az ovulációig, aztán az ovutól a palástfű ajánlott. Aztán ha terhes vagy, nem jön meg, és nem kell újra elkezdeni a cickát. Ha meg megjön, akkor nem vagy terhes, és fogyaszthatod megint.
2010. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy rosszul tudom, de nekem nem jön meg,eddig negatív tesztjeim voltak, és ezért iszom, úgy tudom segít.de !ha közbe teherbe esek és még nemtudom?
2010. dec. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!