Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?!...

Megnéznétek a görbémet?! Miért ilyen alacsony a hőm? Ez normális?

Figyelt kérdés

Ez a 10 hónapunk. 23-25 naposak a ciklusaim.

[link]


2010. dec. 7. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid a cikusod, én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt...
2010. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál (Nov 2-án), azt mondta, hogy ez még jó.

Akkor látott egy 17mm-es tüszőt is. Tehát azt mondta, hogy minden rendben van, mert van peteérésem is.

2010. dec. 7. 09:50
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehet peteérésed de a luteális szakasz lerövidül emiatt szokott előfordulni hogy nem tud rendesen megtapadni a baba és mensikor el is megy...
2010. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Semmi probléma nincs a görbéddel, egyáltalán nem alacsony a hőd!

Nekem 36,3-36,5 volt mindig, és csak 21 vagy 19 naposak voltak a ciklusaim, kiderült PCOS vagyok! Kezelik most már 1 éve, és most nézd meg milyen szép a görbém, úgyhogy a te görbéd szerintem jó, egyáltatalán nem alacsony, és a ciklusod se rövid, 21 napostól normális, akkor még van idő beágyazódni, ha attól kevesebb, akkor van gond!


[link]

2010. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm a válaszod!

Tényleg szép a görbéd. Mikor tesztelsz?

Szerinted van remény ebben a hónapban a babára a görbém alapján? Érezni nem érzek semmit.

Te hogy vagy?

2010. dec. 7. 10:46
 6/21 anonim ***** válasza:
Megnéztem a görbédet.Ha a 11.napon volt péd, akkor nem kellett volna jobban felmenni másnapra a hődnek mint 36,6??
2010. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kedves 10.27es válaszoló! Megnéztem a te görbédet is. ha jól látom akkor neked a 17.nap volt pé, ugye?Viszont ti 15. és a 20. nap voltatok együtt a pároddal? Ti babát szeretnétek? Ha igen, akkor nem késtétek le,hogy aznap nem voltatok együtt? Bocsi csak magam miatt kérdezem, mert mi is nekem is valahogy igy áll a dolog ahogy neked.
2010. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10.27-es nem vagy terhes egészen véletlenül?
2010. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia!


úgy néz ki, hogy akkor repedt meg a tüszőm úgyhogy lehet hogy nem késtük le, de ha igen, akkor majd legközelebb:)2 éve szeretnénk babát, kezelésekre járok, állítólag mikor felmegy a hirtelen leesés után legalább 3 fokot, akkor szabadul ki! a múltkor épp úgy voltunk hogy pont a peteérés idején voltunk együtt, és a tüszőrepedésnél nem, és nem sikerült:( most taktikát váltottunk:))

Egyébként szombaton volt egy halvány maszat, meg vasárnap, azóta semmi! Melleim nagyon fájnak, alhasam is fáj, de ez mind mind lehet a mensi tünete is! Úgyhogy 50-50% az esélyem:)

2010. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

13:43-as, bárcsak a próféta szólna belőled:))

Ha holnap reggel is marad a magas hő, akkor egy fokkal jobban reménykedem, de már annyiszor csalódtam:(((

De én nagyon reménykedem!

Gőzöm sincs mikor teszteljek, annyira félek a csalódástól, elvileg még csak 2 napot késik, a múlt hónapban pontosan a peteérés után 14 napra jött meg, most meg a 16. napon járok már peteérés után, úgyhogy tényleg nem tudom...

2010. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!