Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szüzesség elvesztésekor (...

Szüzesség elvesztésekor ( tehát az első szexnél ) védekezés nélkül mennyi a teherbeesésre az esély?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkora mintha nem lennél szűz :)
2010. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy! Pontosan akkora, mint egy olyan nőnél aki próbál teherbe esni!

Az nem számít, hogy még szűz voltál, az csak egy kis hártya, ami átszakad az első mozdulattal...

Ugyen nem azért írtál mert védekezés nélkül feküdtél le valakivel? Remélem nem a fiú beszélt rá egy ilyen orbitális hazugsággal....

2010. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi, mint bármelyik másik szexnél.
2010. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem a válaszokat. :)
2010. dec. 10. 10:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha érted a válaszokat, akkor miért emelted ki újra a kérdést?

Valóban így van, ahogy írták, ugyanakkora az esély, mint bármikor máskor.

Persze számít az is, hogy a ciklus melyik részén történt a dolog, mert ha középidőben, akkor nagyobb az esély a teherbeesésre, mint az elején, vagy végén. De ez sem törvényszerű.

2010. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Mi akartunk babát, első próbálkozásra össze is jött. Aztán elsőre a tesója is 8 hónap múlva. Nem állítom, hogy ez az általános természetesen, de esély van rá. Úgyhogy inkább védekezzetek, ha a tapasztalatlan (vagy tapasztaltnak mondott) barátnőid mást állítanak, nem szabad elhinni.
2010. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem ez az általános kedves utolsó, de én nekem ugyan így volt mint neked! Első próbálkozásra sikerült teherbe esnem és rá 8 hónapra szintén első próbálkozásra a másodikkal is! :D


Kérdező én ekkor már 6 éve nem voltam szűz, de az esély ugyan akkora mind a 2 esetben.

2010. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
50%.Vagy teherbeesel,vagy nem.
2010. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is 50-50% esély van a babára. :)
2010. dec. 26. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A petesejtnek és a spermiumnak fogalma sincs, hogy most első alkalom vagy századik, "eszükbe sem jut" ez a kérdés!

Nekik csak az a lényeg, hogy egymásra találjanak, és ezt megtörténhet az első együttlétkor is, ha jó időben vagytok, jó helyen...

2011. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!