Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam nem is jött,...

Mára nem vártam nem is jött, de tegnap este volt egy negatív tesztem. Lehet még babám? A hajam alja középen folyamatosan szurkál egész nap a cicim érzékeny 2 napig nagyon szarul voltam de mára elmúlt, akkor nem sikerült ebben a hónapban sem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

türelem...erre senki nem válaszolhat teljes biztonsággal úgy hogy "hát bizony meg fog jönni...". Tudom, könnyű kívűlről okosakat mondani, de mi pl. másfél éve várjuk kiscsodánkat és már eljutottam abba a fázisba, hogy tudom, én gyártom a tüneteket.

Lehetsz babás természetesen, mert terhesség esetén is szurkál a has és érzékeny a mell. Ugyanakkor ezek a tünetek mensinél is ugyanúgy megvannak

2009. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm aranyos vagy , hogy így biztatsz és hogy őszinte vagy , én reménykedem de lehet hogy hiába mi 2,5 éve próbálkozunk és azért tettem fel a kérdést mert a cicim még soha életemben nem fájt csak most , de tényleg nagyon köszönöm.
2009. jan. 19. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a szokás: ilyenkor ennyiből senki nem tud semmi biztosat mondani.


[link]

2009. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. MInden kivizsgálás megvolt már nálatok?
2009. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kivizsgálták már a páromat , és rendben van , kivizsgáltak engem , hormonháztartás rendben , minden hormon , volt havi uh , van peteérésem , 6 hónapig closty + duphaston , meg medrol , hsg volt már és minden jó , csak a baba marad el inszemre készülünk de nagyon félek tőle , és bizakodom benne hogy esetleg nem kell mennünk , ja folsavat szedek , cicka +palást tea de semmi.

Ti voltatok már valami kivizsgáláson?

2009. jan. 19. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hsg előtt állok, épp halogatom...eléggé félek tőle. Volt uh, hormonvizsgálat és a párom vizsgálata. A doki azt mondta ne szedjek semmi gyógyszert. Lehet dokit váltok, mert már olyan ez is mint a nagyüzem. Az inszemtől ne félj!! Meg sem érzed, olyan mint egy rákszűrés, több bnőmnek is volt és babásak lettek
2009. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást megpróbálok nem félni , de a hsg n is azt mondták nekem akik voltak hogy nem fáj csak kellemetlen én megcáfolom , én üvöltöttem abban a 20 percem folyamatosan mert nekem annyira fájt többet soha nem vetném alá magam de azt mondták én voltam a 100 nőből az az 1 akinek ennyire fáj a hsg. :-))
2009. jan. 19. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Röntgenesen voltál vagy ultrahangosan? Nekem a dokim azt mondta az uh-os egyáltalán nem fáj, ne olvasgassak rémtörténeteket...Hát nekem mindegyik ismerősöm akinek csináltak ilyet csak rosszat mesélt róla...
2009. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt HSG, eléggé fájt. Vagyis olyan volt mint a rákszűrés azon pillanata amikor a legkellemetlenebb. Ez tartott 10 percig kb. Amint végeztek rögtön abbamaradt a fájdalom. Utólag visszagondolva hiába izgultam annyira, nem is volt olyan vészes.
2009. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Röntgenesen voltam és 20 percig tartott de onnantól fájt mikortól bedugta azokat a valamiket nem tudom miket és addig fájt amíg ki nem húzta na meg amikor a kontrasztanyagot benyomták az volt akkor már sírtam és nagyon kiabáltam , de kaptam előtte fájdalomcsillapító szurit de nem hatott semmit mondta az ápolónő is hogy sajnos nagyon keveset kaptam nekem kellett volna a háromszorosa annak amit kaptam és azért volt ennyire katasztrófa mert olyan volt az a szuri mintha semmit sem kaptam volna úgyhogy fájdalomcsillapítás nélkül szenvedtem végig többet soha nem tenném inkább altassanak el , mert sajnos nagyon rossz tapasztalatom van róla.
2009. jan. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!