Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pl menszi elött pár nappal...

Ha pl menszi elött pár nappal volt peteérés, akkor elképzelhető h még megjön?

Figyelt kérdés
mert hallani ilyet h nem mindig időbe van peteérés,hanem lehet késöbb is.és nekem lehet h nemsokkal menszi elött volt.de ez csak feltételezés.kérlek irjatok válaszokat.köszi
2010. dec. 10. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne megjönnie, mert általában úgy van, hogy peteérés után kb. 14 nap múlva jön meg. Tehát a luteális szakasz hossza a fix. Ha késett a peteérés, akkor várhatóan tolódik a menstruáció időpontja is.
2010. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj de hülyén fogalmaztam.bocsi:)nem igy a kartam.azt tudom h akkor a cilus is eltolódik.nem ezt akartam irni.azt h van esély h összejöjjön a baba?tehát ha pl menszi elött volt peteérés,akkor elvileg beágyazódáa körül kell h legyek.volt valakinek ilyen tapasztalata h menszi elött fogant meg?
2010. dec. 10. 14:29
 3/5 A kérdező kommentje:
na szóval csak megtudom végre fogalmazni mit akarok.:)menszi elött pl ha volt peteérés,és megjött rendes időbe.ettöl még összejöhetett a baba?csak azért gondolom mivel késöbb volt peteérés,ezért jött meg.kérlek irjatok tapasztalatokat
2010. dec. 10. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,

olvastam erről egy cikket, hogy előfordul, hogy "emlékezik" a szervezet és vérzést produkál, de ez nem menstruáció, mennyiségében, színében stb. általában eltér.

2010. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem kevesebb volt a mennyisége,és csak 2 napig volt meg
2010. dec. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!