Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palastfu es cickafarkfu tea...

A palastfu es cickafarkfu tea kevereke segitett mar valakinek a babavarasban? Remelem segit teherbe esni

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igen én is hallottam róla de szerintem nem kellene a kettőt összekeverni.Biztos én még nem próbáltam bár gondolkoztam már én is ezen.Viszont egyik ismerősömnek használt.
2010. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

OLVASSATOK MÁR UTÁNNA mielőtt elkezdtek bármit is inni

a PALÁSTFŰ CSAK Tüszőrepedés után szabad inni

a cickafark mehet egész ciklusban...

a plástfű teát nem szabad a ciklus első felében inni

2010. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miert nem szabad a palastfu teat a ciklus elso feleben inni |???? en pont azt olvastam egy interneten gyogyfuves oldalon hogy a palastfu es cickafarkfu KEVEREKE nagyon jo hatassal an es az egesz ciklusban szabad inni napi egy cseszevel
2010. dec. 12. 18:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Női bázistea: 30 g cickafark, 30 g palástfű, 20 g kamilla, 20 g pásztortáska, ami idegerősítő és nyugtató citromfűvel (30 g) kiegészíthető. Több héten keresztül napi 2-3 csészényi fogyasztandó a teából. Egy csészéhez 1 teáskanálnyit forrázzunk le 2 dl vízzel, hagyjuk állni 20 percig, majd szűrjük le. Változókori hőhullámok esetén adjunk még 30 g tavaszi kankalint a bázisteához. Fehérfolyás esetén pedig 10 g fehér árvacsalánt.
2010. dec. 12. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg csak ovu után idd a palástfüvet!

Én ittam előtte, és 26. napon lett nagy nehezen pé-m, és 39.-en jött meg, pedig eddig normális volt a ciklusom:S!

2010. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hello! Én a keveréket ittam januártól (3 hétig napi 2 bögre, majd 1 hét szünet) és áprilisban már nem menstruáltam, pedig előtte majd másfél évig próbálkoztunk. Mondjuk szedtem mellé barátcserje kapszulát is. Nem tudom ezek segítettek-e vagy csak a hosszú évekig tartó gyógyszerszedés után ennyi idő kellett a rendeződésre, de hinni kell valamiben, nem?
2010. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,kimaradt, hogy azóta már lassan 1 éves a lányom :o)
2010. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jók a gyógyteák! Nekem segítettek, de nem csak a baba projectben. Barátcserjét is ajánlom ilyen célzattal!
2010. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha babát akartok akkor a ciklus első felében cickafarkot kell inni a másokdik felében (pé után) palástfüvet.


Én a ciklus első felében cickafarkat iszok kamillával keverve,palástfüvet nem iszok.Teherbe még nem estem tőle,de eddig nem volt peteérésem,most meg produkáltam egy nagyon szép görbét.Rménykedtem de tegnap megjött.De ez nálam már szép eredménynek számít az eddigi görbéimhez képest :)


Sok sikert,drukkoljunk egymásnak :)

2010. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a gyomrom a sok gyógyteától.
2010. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!