Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmet ujjaztam (szűz...

Barátnőmet ujjaztam (szűz még) és meg próbáltam neki bedugni de nem ment be csak 2cm maximum.Ettől is lehet terhes?Lehet terhes ennyitől is a barátnőm? Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hat ha volt elovaladek, akkor igen. ha nem, akkor nem.
2009. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt előváladék, akkor elvileg van rá esély, mert az előváladék is tartalmazHAT spermát, de elég kicsi a valószínűsége!! Mikor múlt el a menzije? Mert sok dolognak kell együtt állnia ahhoz hogy baba legyen. Szerintem nem lesz "gond" de azért legközelebb húzz gumit és akkor nyugodtan fogsz aludni!
2009. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kb 1 héttel múlt el neki.

Legközelebb az lesz ,de csak megpróbáltuk hogy ha nem fáj neki akkor mennyen tovább és akkor már gumit is vettem volna.De tényleg csak annyi volt hogy ameddig nem fájt neki addig ment be előváladék nem hiszem hogy volt.

2009. jan. 20. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem lesz baj ne izguljatok, de ha nem jön meg neki feltétlenül intézkedjetek. De sztem tuti nincs gáz, nyugi!
2009. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ujjazásnál kizárt a baba. A farkazásnál lehetséges. Tudod, aki gyufával játszik benzineskanna mellett, bármi előfordulhat
2012. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!