Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már valaki terhes Azalia...

Lett már valaki terhes Azalia gyógyszer mellett úgy, hogy rendszeresen szoptatott?

Figyelt kérdés

Most lesz még csak 3 hónapos a lányom, de máris késik 2 napja.Szedem a gyógyszert, és 2-3 óránként szoptatok (éjszaka már nem). Nagyon aggódom, mert pár napja ugyanolyan tüneteket produkálok, mint a lányommal.De az is lehet, hogy csak képzelődöm.Mennyi rá az esély? Csak mert nagyon nem szeretnénk még tesót, és az orvosom nem mondta el, hogy nem a legmegbízhatóbb ez a tabletta.

Köszi előre is!


2010. dec. 13. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és biztos mondta az orvosod, valamint a gyógyszer tájékoztatójában is benne van (ha olvastad), hogy Azalia mellett lehet, hogy egyáltalán nem fog neked megjönni.
2010. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, már egyszer megjött azóta hogy szedem.Ugyanúgy 5 napos volt, mint a baba előtt.Mások is mondták, hogy hol véreztek, hol nem.Csak hát nyilván ha mondja a doki, hogy van némi esély a terhességre, akkor védekezünk máshogy is.Vagy ki se váltom.Köszi a választ!
2010. dec. 13. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
én is az Azalia-t szedem. Hasonló tüneteket érzek, ugyan úgy, mint a terhességem elején. (5,5 hónapja szültem, én is szoptatom a babám, de még egyszer sem jött meg) Tesztet csináltam, negatív. Az orvos szerint normális a tünet, hormonális változás, el fog múlni a fogamzásgátló és a szoptatás abbahagyása után.
2010. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Most egy kicsit megnyugodtam!Jó tudni, hogy nem csak én vagyok így.Azért veszek majd egy tesztet, csak még gyűjtöm hozzá az erőt.
2010. dec. 14. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!