Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdhetem inni a palástfű teát?

Elkezdhetem inni a palástfű teát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vagyok a ciklusom 16. napján. 28 naosak a cilkusaim, és a 12-14. napon tojásfehérjés nyálkám volt, 14.-en erős ovus fájdalmam volt, és aznap pozitív volt az ovu teszt is. Másnapra elmúlt a fájdalom, és a teszt is negatív lett. Ma szintén nega teszt, és termékeny cervix sincs már. Akkor már ihatom a paltástfüvet, ugye?


Múlt hónapban szerintem túl korán ittam (pozitív volt a teszt, de mégsem volt peteérésem, csak később), emiatt eléggé felborult a ciklusom. Ezérttartok tőle kicsit, de annyian dícsérik...

Szerintetek?


2010. dec. 13. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, most már lehet innod

egyételműen arra utalnak a megfigyeléseid, hoyg megvolt az ovud

Esetleg hőt nem mérsz?abból lehetne tuti fixre megmondani

2010. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam az egyik weboldalon, hogy a palástfű teát az utolsó pozitív ovu teszt utáni 3. naptól kell inni.
2010. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi;)!
2010. dec. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!