Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoktátok írni, hogy "nem...

Szoktátok írni, hogy "nem kifejezetten babás görbe", ez miből látszik?

Figyelt kérdés
Nekem még a menzi első 2-3 napjában is fent van a hőm, így abból nem látom... Miből lehet mégis gyanakodni? Mik az arra utaló jelek? Írnátok nekem ilyeneket? Pl ha leesik a hő beágyazódásnál? Az egy "tuti" jel? És az csak a 7-10 napon lehet? Vagy akár előbb is?
2010. dec. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fent marad a hő az jó jel úgy tudom. De nekem pl. mindkét terhességemnél nem volt babás a görbém, pedig terhes voltam :) peteérés előtt lent volt aztán peteéréskor felment magasabban maradt majd mensi idején (amikor meg kellett volna jöjjön) ismét csökkenni kezdett. A terhesség első heteiben mértem még a hőt, végig ilyen 36.5 meg 36.6 volt szóval teljesen átlag és nem pedig 37 közeli magas.
2010. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy görbéből azt lehet látni, hogy megvolt-e az ovuláció vagy sem. HA nem, akkor biztosan nem lehet babás sem, ha meg volt ovuláció, akkor nem lehet látni, hogy babás vagy sem. (Beágyazódáskor vagy van esés vagy nincs.)

Ha már túl van az illető a nem várt napján, akkor a hő magasan marad baba esetén, de ilyenkor már ugye tesztelni is lehet...

2010. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "magasan" pedig relatív természetesen, nem kell 37-nek lenni (tévhittel ellentétben), hanem az adott nő alaphőjéhez képest magasabb, az lehet éppen 36,5 is...

második

2010. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak többször olvastam itt olyat egy-egy véleményben, hogy "nem kifejezetten babás görbe" ?! Gondoltam hátha van valami amit nem tudok :)
2010. dec. 14. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
az első vagyok. nekem az alaphőm is 36.5 szóval ahhoz képest írtam h nem lett magasabb :) Nyilván ha amúgy 36.2 lenne akkor magasnak értékeltem volna a 36.6ot :)
2010. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!