Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek hematológiai...

Holnap megyek hematológiai vizsgálatra, mi derülhet ki ezzel a vizsgálattal? Mennyi idő után tudják az eredményt? Néhány nap vagy hét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ miket vizsgálnak és miért. Van olyan véreredmény amire 2 hónapot kellett várnom. Nekem trombózishajlamot kerestek... A "lupus anticoagulans" egy szerzett trombózishajlam ami kimutatható és okozhat vetélést. Ez gyorsan meg van, pár nap, de ha pozitív akkor ismétlik hat hét múlva. Ha háromszor pozitív akkor pozitív... akkor sincs gond, van rá megoldás és a következő terhesség meg tud maradni.

A másik a genetikai heamatológiai vizsg. én erre 2 hónapot vártam.. csak az eredményre, de időpontot csak 6 hétre kaptam, itt a született trombózis hajlamot tudják pl. nézni, a Leiden V. faktort. Ha ez pozitív, akkor ugyanúgy mint a másik esetében, van rá megoldás. Nem tudom téged miért fognak vizsgálni, ha vetélés vagy méhen belüli elhalás akkor ezt nézik leghamarabb. Ha a teherbeeséssel van a probléma akkor nem tudom...

2010. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt két élő méhenkívüli terhességem,és 4 sikertelen lombikom(nem volt megtapadás).
2010. dec. 15. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, nagyon sajnálom. Akkor nem tudom mit néznek, amiket írtam azokat biztos... sok sikert és minden jót!!!
2010. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!