Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz helyett kevés barna...

Menzesz helyett kevés barna folyás a 31. naptól, lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

A ciklusaim általában 28-30 naposak, az elmúlt hónapban a 32. napon jött meg, de rendszerint pontos! Ma a 33. napon járok és kevés barnás folyást észlelek néhány napja(ami nem szokott menszi előtt lenni)kb 2 hete fájnak a melleim. Nagyon szeretnék kisbabát,ezért reménykedem, szerintetek?

Tesztet még nem mertem csinálni, félek még korai lenne. Volt valaki hasonló helyzetben?


2010. dec. 16. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én egy hétig barnáztam, vártam, hogy biztos most jön meg és nem jött, most van egy kilenc hónapos kislányom. Sok sikert, kívánom, hogy sikerüljön!

A barnázásra azért figyelj oda mert, ha egy hét után is megmarad akkor el kell menni orvoshoz, mert lehet, hogy hormonpótlásra van szükség én azt kaptam.

2010. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így voltam ebben a hónapban.4 napig volt ez a barna folyás(ami eddig soha nem volt nekem),aztán a legnagyobb bánatomra megjött:-( Én is nagyon bíztam benne,hogy van odabent valaki,mert ahogy az előttem szóló is írta nagyon sokan vannak,akiknek terhesség miatt van ez a barnázás.Szorítok neked,hogy a 2. táborba tartozzál és csak a kisbabóca jelezze neked,hogy ott van.Nem azért írtam,hogy elkeserítselek,csak sajnos velem ez történt.Majd a jövő hónapban!Szerintem egy reggeli vizeletes teszt,már mutatna valamit,de a hétvégén legkésőbb én mindenképp csinálnék tesztet!Szorítok!Majd írd meg az eredményt:-)
2010. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem, aminek elég furcsa eredménye lett!

Először kb 5 percig semmi(mármint a vastag, a teszt érvényességét mutató csíkon kívül), aztán mintha halványan látszódna egy rózsaszín sáv, ami végül eltűnt:(

Úgyhogy szerintem nincs baba, de lehet, hogy megpróbálkozok mégegy teszttel! Egyébként még mindig nem jött meg!

2010. dec. 17. 07:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Akkor még ne add fel hátha pár nap múlva nem csak bújkálva hanem erőteljesen is megjelenik az a csíkocska!

Szorítok neked,hogy berakhass egy pozi tesztet a fa alá!Én vagyok akinek sajna megjött.Írj majd!!!:-)

2010. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkolást, de ma reggel megjött:( Nem baj majd próbálkozunk tovább ez még csak a második intenzív próbálkozós hónapunk volt! Ha van valami jó tippetek babagyártásra, szívesen fogadom:)
2010. dec. 18. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom:-(De ne add fel,főleg hogy még így az elején vagytok.Mi több mint 5 éve próbálkozunk a kistestvérrel,egyenlőre eredménytelenül.De természetesen nem adom fel.Majd 2011 meghozza az álmunkat,érzem!Sajna ugyan úgy voltam,ebben a hónapban mint te és mivel soha nem volt nekem sem ilyen barnázás,nagyon reménykedtem,hogy most talán sikerült.Aztán megjött:-((Majd a menses után pár nappal,újra előfordult,de csak egy napig.Én valami hormon kavarodásra gyanakszom,úgyhogy januárban irány a doki.Meglátjuk.Sok sikert a babaprojekthez.Békés,boldog karácsonyt és egy gyermekáldásban gazdag új esztendőt kívánok!
2010. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást! Remélem neked is meghozza a szerencsét a 2011. Boldog karácsonyt és eredményekben gazdag Boldog Új Évet kívánok nektek!
2010. dec. 22. 14:11
 8/8 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de mi lett a vége kedves kérdező? :)
febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!