Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után pár nappal mit...

Peteérés után pár nappal mit jelenthet a pattanás az államon?

Figyelt kérdés
Nekem mindig pé-kor vagy előtte szokott lenni a pattanás, valamint mensi előtt pár nappal. Mensimig még van több mint 1 hét! És még ilyenkor soha nem jött ki ilyen pattanás, azért furcsa ez most nekem. Ezt a pattanást nem lehet kinyomni olyan.
2010. dec. 17. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Az pont egy pattanást jelent az álladon!:)
2010. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent
2010. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem múlt szombaton jött ki egy ilyen nem pattanás, de baromira fájó valami, és még aznap ill. vasárnap is tele lett az arcom pici piros pöttyökkel. Azt hittem allergiás kiütés a capuccino miatt. de azóta is iszom ugyan azt a fajtát és már szép tiszta az arcom, viszont erős mellfeszülésem van és ma reggel óta hányinger...

Állítólag csak ICSI-vel lehet babánk, ugyh.mi lepődnénk meg a legjobban,ha hétfőn pozit tesztelek (30-ik nap).

2010. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Istenem, lányok....Hagyjátok már ezt a francos idegbeteg görcsölést! Én is számolom a napot, izgulok is és tudom, hogy nem kéne, mert ezzel csak ártunk...

Ne keressetek mindenáron tüneteket! Nyugi...élvezzétek az ünnepi készülődést!

2010. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez már durva!Elhiszem, h nagyon szeretnétek babát, de ennyire nem szabad rágörcsölni!Én is 2 évig görcsöltem és nem is sikerült.Aztán jött egy hónap, amikor mással voltam elfoglalva, nem volt "időm" ezzel foglalkozni, és nicsak 14+6 h kismami vagyok!Sok sikert mindenkinek.
2010. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én van amikor foglalkozom az ilyen "apróságokkal", de van amikor abszolút nem foglalkozom az egésszel. Néha előjön ez, hogy izgulok, főleg ilyenkor, amikor már túl vagyok az ovun és felfedezek új dolgokat amit eddig még nem tapasztaltam: ilyen ez a pattanás, nagyon sűrű fehér folyás, és fájó petefészek és derékfájás...

Nekem ovukor meg előtte szokott ilyen lenni, meg közvetlenül mensi előtt. Csak ezért kezdtem izgulni, semmi egyéb...mert amúgy nem görcsölök rá.

2010. dec. 17. 10:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem keresem a tüneteket. 2x voltam már terhes, tudom milyenek a tünetek! Én csak leírtam, hogy nekem is kijött egy ilyen az arcomon, és szokatlanul ronda lett a bőröm pár napig. Ennyi. Mégha van is egyáltalán valami köze a teherbeeséshez, tudom, hogy ez akkor sem tünet és nem is gondoltam annak. Csak a kérdező feltette a kérdést, én pedig leírtam, hogy nekem is volt ilyen.
2010. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pattanás kijöhet a stressztől, idegességtől, izgulástól is...Nyilván nem várt előtt pár nappal azért izgatott az ember, ennyi.
2010. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem utoljára a tizenéveimben voltak pattanásaim,néha mostanában is egy-egy mensi előtt most meg ovu óta legalább 5 ami ha el is múlik ki jön máshol!!!

Akkor nekem ikreim lesznek?:)

Tényleg nem kellene a pattanásokat és az egyéb nem megszokott dolgokat figyelni!

Így négy év sikertelenség után én is szeretnék két csíkost a fa alá de nem a pattanásoktól jön a baba hanem esetleg a baba miatt lehetnek változások a testen de ahhoz a testnek érzékelnie kell az új kis jövevényt ami kb.7-13.DPO de inkább 13-hoz közel tehát majdnem mensi ugyanúgy minta a valódi gyakoribb tünetek is(hányinger,has húzódás,megjön érzés...stb)

2010. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem meg ma viszketett a hátam közepe és nem tudtam megvakarni! Szerintem mindketten terhesek vagyunk! Holnap tesztelek. Drukkolj!
2010. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!