Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi szerint huzza be a peteérés...

Mi szerint huzza be a peteérést a ciklus.hu? És az alap höméréskletet? Mennyire megbizhato? Most kezdeném alkalmazni a hömérös modszert.

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alaphőt a ciklosod első felében mért hőmérsékletek átlagában határozza meg. Ez rendben is van. De az ovut nekem rendszeresen elszúrja.(azt hiszem egyébként, hogy cover line felett 4 napig kell lenni a hőnek, amikor behúzza az előtti legalacsonyabb napnál) Az a baj, hogy sok mindent nem vesz észre és nem is korrigál. Nekem volt hogy behúzta, de nem akkor volt, csak napokkal később. Szerintem vezesd a görbédet, tanuld meg az alap dolgokat és az alapján tudod magadnak elemezni, én így csinálom.

Ajánlom a babatervezok.otthona.net oldalt. Itt minden infót megtalálsz.

2010. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ.Annyit kérdeznék még mi az a Cover Line???

már van 2 törpöm,de anno soha nem nézegettem ilyen dolgokat,nem is olvastam utána

2010. dec. 17. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Cover Line: alaphő
2010. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!