Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Lehetséges,...

Van még remény? Lehetséges, hogy később lesz csak pozitív?

Figyelt kérdés
Nemvárt másnapján reggeli teszt negatív. 15. nap pé. után. Reménykedhetek még, hogy baba lesz?
2010. dec. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, addig még van remény! Ha nem jön meg még 5 napig, akkor tesztelj újra!

Drukkolok!

26/N

2010. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit elsietted a tesztet. várj még pár napot. Szorítok neked!
2010. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg korai lenne ilyenkor a teszt? Én azt hittem, az elmaradt menzesz után már ki kellene mutatnia. De nagyon örülök neki, ha van még remény:-)
2010. dec. 17. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, amíg nem jön meg, van remény.

Nekem a nemvárt után 1 héttel lett csak pozitív (aztán kiderült, hogy UH alapján valószínűleg később készült manóka mint középidő).

Drukkolok!

2010. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tuti hogy felidoben volt peteeresed ( homeroztel vagy teszteltel vagy tapasztaltad a tojasfeherjes folyast) es meg most sem pozitiv akkor szerintem nem vagy terhes...nem azt mondom hogy lehetetlen de nem valoszinu...addig viszont amig nem jon meg addig meg nem veszett az ugy...tesztelj par nap mulva...szoritok neked
2010. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!