Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen módszerrel próbálkoz...

Ki milyen módszerrel próbálkozott, hogy kislánya legyen? Van sok népi hiedelem erről, kíváncsi lennék, van-e valakinek olyan módszere, ami bevált.

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, szeretnék kislányt. Persze semmi gond, ha a második is fiú lesz, csak gondoltam rákérdezek:-). Egészséges legyen, az a lényeg.
2010. dec. 20. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A népi hiedelmeket szerintem hagyd!

Nézz inkább utána a tudományos háttérnek - táplálkozás, időzítés, stb.

(Bár nekem így sem sikerült..)

2010. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam több helyen is,hogy a kislány kromoszómát tartalmazó spermiumok lassabban úsznak de tovább életképesek,míg a kisfiút tartalmazók valamivel gyorsabbak,és kevesebb ideig életképesek.


Mivel semmi más népi hiedelem nem érdekelt (nem hittem benne),és ezt az egyetlen észérvekkel alátámasztott módszert találtam,erre hagyatkoztunk.

SIKERÜLT


A peteérés várható napja előtti napokon aktívak voltunk,és minden alkalommal az "akció" után gyertya pózba helyezkedtem,hogy ha már lassabbak a lányos spermák akkor segítsek nekik a befelé úszásban. Aztán gondoltam ha beérnek, mivel tovább életképesek mint a fiú spermák,majd a peteérésig elvárakoznak szépen odabent.

A peteérés előtti napon és aznap már nem szexeltünk.

Kislányom ma már másfél éves.

2010. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan úgy született a fiam,ahogy az előző válaszoló írta:)
2010. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


nekem még nem sikerült kislányt összehozni, de sokaknak segített Czeizel Endre módszere.


Mindjárt megkeresem a linket és elküldöm.

2010. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt a link


[link]

2010. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13:37-es vagyok.

Úgy látszik akkor én is a Czeizel úr módszerét ismertem.

Azért ezt a beöntéses módszert nem szivesen vállalnám be.


Kedves kérdező,az előbb ugyan lemaradt,de most pótolom: sok sikertk ívánok,és Boldog Családot!

2010. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem az étrend vált be. Na nem szándékos volt, nem is tudtam akkor még erről. Viszont tuti ovu napján fogant a lányom. És még valami: Lactacidot használtam menzi után.
2010. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:37- nekem két fiam született így! :-D

egy percig sem bánom, hogy fiuk, sőőőőőt!

a harmadik tesó tervben- nekem olymindegy hogy fiu, vagy lány!! :-)

2010. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!