Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két nappal ezelőtt egy...

Ha két nappal ezelőtt egy kevés sperma jutott belém és ma nagyon nyúlós, tojásfehérje folyásom van, abból lehet baba?

Figyelt kérdés

Kicsit figyelmetlenek voltunk és ha összejönne így a bébi, örülnénk neki. De már nem terveztünk többet, de ha jönne semmi baj nem lenne belőle.

Kérem azok írják, hogy lehet, ha tényleg úgy gondolják vagy akár személyes tapasztalatuk van.

A mennyisége pedig tényleg kevés lehetett, talán egy kk-nyi. Bár ezt így nehéz megítélni, de nem folyt ki utána belőlem.


2009. jan. 23. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos két rossz hírem is van. Az egyik hogy a terhességhez kevés sperma is elég. Volt egy régi kolléganőm aki úgy esett teherbe az első babájával, hogy megszakítással védekeztek, de úgy látszik egy kicsi azért bejutott. Ez azért nem készpénz a babára mert nálam van peteérés, és nem kevés sperma jutt be pont a peteéréskor, mégsem esem teherbe. A másik rossz hír, hogy a nyúlos nyák a peteérés körüli napokban jelenik meg, úgyhogy nagy az esély, ha bejutott pár katona a megtermékenyülésre. De lehet hogy ez nem is olyan rossz hír neked!!
2009. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olyan hihetetlen lenne, hogy ilyen kevés mennyiségtől összejöhet a baba. Mert normál esetben több tízmillió indul útnak és nagy százalékuk elpusztul az úton. Tehát ha kevés kiskatona indul el ugyanarra az útra, akkor hihetetlen számomra, hogy akár egy is életben maradhat.
2009. jan. 23. 10:54
 3/18 A kérdező kommentje:
Rossz hír pedig valóban nem lenne...:)ha minket választ, akkor szeretettel fogadjuk.
2009. jan. 23. 10:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A tojásfehérje szerű folyás pé körül van,szerintem most vagy termékeny.És a spermák napokig életképesek lehetnek.

Ahhoz pedig,hogy gyerek legyen nem kell egy kk,elég egy csepp is,pontosabban egyetlen spermium termékenyít meg egyes terhesség esetében,vagy egypetélyű ikreknél.

Esélyed van de mint írod nem bánnátok.


Minden jót.

2009. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt értem amit írsz. Csak ha mondjuk 50 millióból elpusztul több mint 40 millió az úton, akkor pár ezernek nem értem hogyan lehet esélye, mikor ez az út millió kiskatona pusztulásával van "kikövezve" rendes (gumi nélküli) szexeléskor.
2009. jan. 23. 11:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát igen érdekes az élet. Egyébként a nyák éppen ezért termelődik ilyenkor, mert ebben nem olyan gyorsan pusztulnak el, jobban haladnak mintegy védi őket a célbajutásig. És ha pár ezerből 1 eljut odáig azona pár centis úton, akkor baba lesz, mert a megtermékenyítéshez csak egy kell.
2009. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Ja és egy kis javítás, egypetéjű ikreknél ezt nem egy spermium okozza, hanem 2. Ugyanis ha egy spermium befurja magát a petesejtbe rögtön megváltozik annak kémiai szerkezete, ami megakadályozza, hogy még egy seprmium bekerülhessen. Ha ez a kémiai változás nem idul be, vagy nem tökéletesen történik, akkor egy másik vagy akár 2 is bejut a petesejtbe (3-as vagy még több iker) de ez nagyon ritka.
2009. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak: az egypetéjű ikreket bizony 1 spermium "okozza", csak a megtermékenyítés utáni osztódás után elválnak és mindkettőből baba lesz. A kétpetéjű ikreknél 2 db petesejtet termékenyít meg 2 db spermium. Ha az egypetéjű ikreknél 2 spermium hatolna be a petesejtbe bizony lenne egy nagy halom triszómia, ami halálos.
2009. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegnap este kezdődött a nyúlós nyák, ma már nagyon sok, de tegnapelőtt este még nem volt azon a bizonyos ominózus napon. Attól függetlenül, hogy akkor még nem volt nyák, csak utána egy nappal, már akkor kedvező volt a feltétel a feljutáshoz?Mert én is úgy tudom, hogy ez csak a nyákos napokon jelent jót a spermium számára.
2009. jan. 23. 11:17
 10/18 anonim ***** válasza:
A nyákos napok a jók, igen, jól tudod. Hajrá :-)))
2009. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!