Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt után mennyi idővel...

A nem várt után mennyi idővel látszódott valami uh-n? Mikor "kéne" ott lennie a petezsáknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

5 hétig csak vastag mnyálkahártyát lát

5. héten peteszákot

6.(betöltött) héten indul be a kispumpa :)

2010. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem vastag a nyákom, 3 nap múlva lesz az 5. hét, ha baba van.
2010. dec. 20. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
5.héten petezsák,7.héten már láttam a szívverését:-)
2010. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ma vagyok 5 hetes és 2 napos és a doki egy 1.8mmx2.2mm petezsákot látott.Szóval ne izgulj!
2010. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ma voltam dokinál és nem látott semmit:(
2010. dec. 20. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
21-22.napon indul be a pumpálás, vagy mi:) mert ugye az még nem a szív hangaja, de a napok tutia
2010. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggdój, az is lehet, hogy még nem vagy "annyi idős", amennyinek gondolod, tehát nem ovukor fogant a baba. Nekem pl egy hét elcsúszás van, az első vizsgálaton 4mm üres petezsák volt, pedig akkor lettem volna 6 hetes, de mint kiderült még csak az ötödik hetet tölthettem max. Amugy 4 hetes kortól kellene, hogy látszódjon a petezsák. De mégegyszer mondom: NYUGI, biztos, hogy nem vagy még ennyi idős!!!!!

Szorítok!:)

2010. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!