Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A hőm két...

Lehetek terhes? A hőm két napja reggel 36,8, első nyálból a mikroszkóp reggel teljesen páfrányos. Nem peteérés, mert 27-én kellene megjönni!

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31-én kellene nem megjönnie.28-án már tesztelni szeretnék.Nekem is magas a hőm.

Itt a hőm: [link]

Tiéd milyen nem teszed fel?

2010. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 36.8 , 36.9 volt a hőm és nem voltam terhes :(

Drukkolok neked!

2010. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is előre néztem a páfrányokat. Bejött. Drukkolok :)

Szerintem simán lehetsz terhes.


A hő nem számít, mármint így hasból megmondani, hiszen 05-1,5 fok is eltérő lehet az egyes emberek átlaghőmérsékletét tekintve. A mostani hőd a ciklus elejéhez képest milyen, az a lényeg...


Írd majd meg!

2010. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a ciklusom elején 36,2-36,5 között ingázott!!! De igazából nekem ezek a páfrányok érdekesek. Voltam már terhes,csak amikor megvettem,akkor már terhes voltam,és akkor is páfrányokat mutatott!!! Nézegettem napközbe,mindig volt benne elrejtve,de már tegnap és ma reggel is,csak páfrányokkal volt telítve a mikroszkóp!!!
2010. dec. 21. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A hő minden egészséges nem terhes nőnél a ciklus második felében magas! Ha az alaphő pl. 36.5, akkor gyakran 37-re is felmegy, terhesség nélkül. Ez a normális! Mire a hőn bármi látszódna addigra már kiderül, hogy nem jön meg és a teszt is pozitív.
2010. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked nem első nyálból, 34 hetes vagyok és tiszta páfrány a mikroszkópom, szóval ez akár még jót is jelenthet :)
2010. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kismamának köszönöm,hogy megnézte,és jó egészséget kívánok nekik. Ja és persze könnyű szülést!!!
2010. dec. 21. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!