Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok, a metformin...

PCOS vagyok, a metformin mellett szeretnek gyogynovenyes kezelest is. Hallott valaki mar az amerikai Törpepalma kivonatrol? Hasznal?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek, es itt is kezelnek. Metformin gyogyszert szedek,es Cerazette (egy hormonos?) fogamzasgatlot szedek. Sajna nem tudom a Cerazette otthon minek felel meg. Tipikus PCOS tuneteim vannak: tulsuly,szornovekedes,magas tesztoszteron, hajhullas,aknes bor, minden mi szem-szajnak ingere :-/

Olvastam errol a Saw Palmettorol (amerikai torpe palma kivonat) amit ferfiaknak ajanlottak prosztataproblemakra, de kifejezetten javasoljak PCOsoknak hisz allitolag a hormonhaztartast renderakja, kulonosen a tesztoszteront.Esetleg volna valaki aki ez probalta, hasznalta, javasolja? Koszi a valaszokat elore is


2009. jan. 23. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

szió

en még csak az aloes cuccokról hallottam sajnos, erről a törpepálmáról még nem, de rágugliztam:

[link]

itt találsz egy tablazatot, ha kikeresed a torpepalmat (vmelyik vizszintes sorban van), és az oszlopokban pedig oda van irva, hogy hasznal e..


ugy latom pár tunetet enyhit, annyira nem segit, ha nagyon draga, akkor nem biztos, hogy megeri.


Az aloes dolognak is utananezhetsz, tobben mondtak innen, hogy teljesen rendbeszedte oket.

2009. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, en is kulfoldon elek, PCOS-s vagyok, most allapitottak meg. En is a Cerazettet szedtem, januarban hagytam abba. A torpepalmarol en sem hallottam,de esetleg tudok mast mondani. Melyik orszagban elsz? A kinai gyogyszerekrol hallottal mar? Ha erdekel irj privit.
2009. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, ma megvettem ezt a torpepalmas cuccot, 3 havi adag mindossze 13 font volt, azaz kb.3000 forint.Vegulis artani nem arhat (remelem). Kedves masodik valaszolo: Angliaban elek, Wiltshire county-ban, nem tudok privit irni neked, mert nem adja azt az opciot. Ha tudod modositani szeretnek irni neked. Megneztem a lombikbabas tablazatot, nekem pont megfelel aszerint, hisz az inzulinommal semmi gond, viszont a tesztoszteronom eleg lenne egy csorda ivarerett bikanak is. :-)
2009. jan. 24. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!