Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gondoljak akkor ha egy...

Mire gondoljak akkor ha egy kicsit fájdogál a mellem vagy is feszül fáradékonyabb vagyok? Február 6-án kellene megjönni és január 5 jött meg utoljára? Bizakodhatok?

Figyelt kérdés
És néha olyan görcsöléseket érzek mint amikor meg szokott jönni!
2009. jan. 24. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha normális 28 napos ciklusaid szoktak lenni, akkor elvileg lehet beágyazódás, de azt nagyon ritka, ha valaki megérzi.

Ha több mint 28 naposak szoktak lenni, akkor lehet, hogy csak most van pé-ed, vagy tudod hogy mikor volt? Ovu teszt, vagy hőmérőzés?

2009. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem félidőben mindig szokott fájni a mellem. Miben szeretnél bizakodni? Babát szerintem nem jelent, túl korai lenne, nem?
2009. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajna ezeket én nem tudom hogy -hogyan kell használni?Köszi a választ
2009. jan. 24. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elvileg igen de a fogamzás gátlót január 3-án hagytam abba
2009. jan. 24. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgágtló általában az első hónapban még ad annyi védettséget, hogy nem lehet teherbe esni, bár biztos volt már erre is ellenpélda. Nekem a második hónapban sikerült a baba, de olyat is hallani, akik akár egy évig is próbálkoznak sikertelenül.

Lehet hogy most állnak helyre a hormonjaid!!!

2009. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges!!!!Köszi a válaszokat!!!!
2009. jan. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!