Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Folcin 600 (Sunlife) folsav...

A Folcin 600 (Sunlife) folsav tabletta mennyi folsavat tartalmaz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam a dobozon (nem egyértelmű) hogy mennyi folsavat tartalmaz. Ismeri valaki ezt a tablettát? Még nem vagyok terhes, és nem szeretném "túladagolni". Tudja valaki hogy hány mg-os és szedhetek e napi 1-et belőle?
2009. jan. 25. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem. (26 hetes terhes vagyok). A terhesség előtti hónapban kezdtem el, persze nem tudtam, hogy a köv. hónapban terhes is leszek, mert elég nehezen jött össze. Ezért én kicsit azt is képzelem, hogy a folsav is besegített.

Napi egyet szedek. A vérképem tökéletes, a védőnőm szerint bátran szedjem tovább, mert csak jót tesz. (Bár tudom, és ő is tudja, hogy a 12. hétig javasolt igazán.)

Pontosan én sem tudom, mennyi benne a folsav, én az útmutató szerinti napi egyet szedek.

2009. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, napi 1-et kb 1 hónapja, úgyh. remélem jó hatással lesz rám/ránk! Ezek szerint vkinél már bevált! Én sem tudom, hogy konkrétan mennyi folsavat tartalmaz, de úgy néztem, hogy talán 0,6 mg lehet. (A Gravidában ha jól tudom 0,8 mg van.)
2009. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Remélem hogy nekem is segíteni fog, így akkor maradok én is a napi egynél.

Köszönöm! :)

2009. jan. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!