Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült? Mikor...

Szerintetek sikerült? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Először is bocsi hogy ilyennel zaklatlak benneteket,tudjátok be a türelmetlenségemnek:D


32 napos ciklusaim vannak dec 3.-án volt meg utoljára.8.-án,9.-én,10.-én,13.-án,15.én,17.-én,18.-án,21.-én,22.-én voltunk együtt.Nem tudom,hogy bele eshetett e a pé,csak reménykedem,mert még nem hőmérőzök.A kalkulátor szerint 21.-én kellett lennie de ugye ez nem szentírás.

Nos szerintetek?


2010. dec. 28. 14:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Az új évben csinálj egy tesztet. Így görbe nélkül 50-50%-ot lehet "saccolni".

Szorítok!

2010. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem is dec 3án jött meg, a következőt csak január elejére várom, szóval ráérsz akkor tesztelni :)
2010. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor sorstárak vagyunk kedves második:))
2010. dec. 28. 15:04
 4/30 anonim ***** válasza:
Vérzés tekintetében igen, viszont nekem tényleg csoda lenne, ha várandós lennék, 1 éve nem voltam férfivel :D
2010. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

:D

Hát jól van,bár én már semmin nem lepődnék meg olyanokat olvastam most hogy tervezzük a csöppöt!:D

Minden esetre BUÉK csajok előre is!:)

2010. dec. 28. 15:33
 6/30 anonim ***** válasza:

Na hát igen, én is csak azért nem mesélek itt olyan sztorikat, amiket olvastam, mert halálra rémíteném vele a leendő kismamákat és mind elindulna az orvosához,hogy ugye nem :D


Jut is eszembe, ha terhes vagy nem rúghatsz be szilveszterkor :P :D BUÉK :D:D

2010. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy ma ilyen furi szurkálást érezgetek jobb oldalon,meg reggel nem éppen voltam jól a kávé után.Na de nem menjünk ennyire előre:D Türelem babát terem:)
2010. dec. 28. 15:38
 8/30 anonim ***** válasza:
A szurkálás lehet beágyazódás is, de a rosszullét még korai, szóval szerintem azt vagy csak szeretted volna érezni vagy sajnos ki kell dobnod a kávét, mert megromlott, vagy a tejszín, ha azzal iszod.
2010. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Egy pohár pezsgőnél és a tűzijáték megfigyelésén a párommal,nem is terveztem többet:D

Ez egyik esetben sem fog gondot okozni.:D Ellenben a malacsültet már komáznám és ki nem hagynám:)

Még mindig nem tudtam átállni a hétköznapokra a karácsonyi kajálások óta:P

2010. dec. 28. 15:41
 10/30 anonim ***** válasza:

Ne is mondd :D Pulykatekerccsel és franciasalátával kelek és fekszem :D

Egyél nyugodtan malacot :D Én is szeretem a sült malacot, de szerintem én szilveszterkor maradok a lencsénél és a virslinél :D

2010. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!