Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez hogy van? Késett,...

Most ez hogy van? Késett, pozi-nega teszt, hányás?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hét késsel megjöt..Addig csináltam 3 tesztet:pozitív,negatív,nem értékelhető. Mind ugyanolyan Facelle teszt volt. A nemvárt után 5 nappal elmentem orvoshoz(amugyis kellett mennem),de nem látott semmit hüvelyi uh-n.Aztán megjött 1 hét késéssel. Nem is volt semmi baja,beletörődtem, hogy újabb sikertelen hónap. De vasárnap este elkezdtem hányni,egész éjszaka hánytam,folyamatosna hányingerem van, de más bajom nincs. Lehet, hogy mégis baba van vagy csak valami fertőzés?
2010. dec. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is voltál, valószínűleg már nem vagy az. Kutatók, gyakorló orvosok tucatjai mondták, írták már le, hogy a korai terhességek egy része megszakad, mielőtt az ember lányában egyáltalán felmerülne a gyanú, hogy gyereket vár(na). Ezt hívják természetes szelekciónak,és ezer féle oka lehet. Amíg nem léteztek házilag használható gyorstesztek, és uh, az orvos is csak a néhány hetes terhesség meglétét tudta biztosan megállapítani laborvizsgálattal, és a méh méretéből, állapotából. A hányásod, és az esetleges terhességed között, max annyi lehet az összefüggés, hogy ha valami vírusfertőzés okozta a megszakadását, annak lehet hányás (is) az egyik tünete. De valószínűbb, hogy véletlen egybeesésről lehet szó. Bár mint tudjuk, a biológia nem matematika; bármi megtörténhet...
2010. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval, azzal a pici különbséggel, hogy szerintem a biológia is matek, csak még sok az ismeretlen az egyenletben...

:-(

De ha bizonytalan vagy, csinálj még egy tesztet. Hátha :o)

2010. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!